Naujienos


Vaikų 2009m.g. futbolo turnyras

Svajunas Cesnulis paskelbė 2019-12-01 21:28

    Šį sekmadienį guodžio 1d. Šilutės futbolo sporto salėje vyko tradicinis šešių komandų vaikų 2009m.g. futbolo turnyras Všį "Šilutės sportas" taurei laimėti. Turnyrą organizavo ir vykdė Všį "Šilutės sportas" (tren. S.Česnulis ir B.Mackevičius)
    Kaip ir kiekvienais metais rezultatai nebuvo fiksuojami, turnyrinė lentelė nebuvo pildoma, turnyro nugalėtojai visi turnyre dalyvavę vaikai kurie mėgavosi žaisdami futbolą. Kiekvienas vaikas buvo apdovanotas atminimo medaliu, komanda atminimo taure, konkursų nugalėtojai specialiais prizais, o kiekvienas komandos treneris tradiciniu šio krašto prizu rūkytu karšiu. 

Šilutiškiai Lietuvos futbolo rinktinėse

Svajunas Cesnulis paskelbė 2019-11-11 23:27   [ atnaujinta 2019-12-10 03:08 ]

    Šių metų lapkričio 14d. Lietuvos nacionalinė rinktinė rungtyniaus Portugalijoje ir 17d. Vilniuje su N.Zelandijos komanda. Nacionalinės rinktinės gretose ir šilutiškis Julius Kasparavičius (tren.S.Česnulis)

    Lietuvos U-21 rinktinė lapkričio 14d. Vilniuje rungtyniaus prieš Kroatijos futbolininkus. Rinktinės gretose šilutiškiai Linas Mėgelaitis (tren. S.Česnulis) ir Ovidijus Šiaulys (M.Jazbutis)

    Lietuvos U-15 regionų rinktinė lapkričio 3d.  "Ateities cup"taurės turnyre Vilniuje iškovojo bronzos medalius. Komandai atstovavo ir šilutiškis Aironas Trakšelis (tren. S.Česnulis, B.Mackevičius )

Lietuvos futsal nacionalinė rinktinė Aurimas Skurdelis (tren. B.Mackevičius,S.Česnulis)

 Julius Kasparavičius

 Linas Mėgelaitis
 
Ovidijus Šiaulys
 
Aironas Trakšelis


Iki bronzos medalių šilutiškiams pritrūko vienų lygiųjų

Svajunas Cesnulis paskelbė 2019-10-25 01:24

    FK „Šilutė“ ekipa (vyr. treneris Bronius Mackevičius, treneris Svajūnas Česnulis) šių metų oficialųjį sezoną pradėjo gegužės 1 dieną namuose pergale prieš „Palangą B“ (3:1) ir baigė spalio 13 dieną svečiuose antrą kartą sutriuškinusi Kelmės FK „Kražantę“ - 0:6. Per 18 rungtynių pamariškiai iškovojo 11 pergalių, vienas rungtynes baigė lygiosiomis ir 6 pralaimėjo. Šalies futbolo II lygos Vakarų zonos pirmenybėse „Šilutė“, surinkusi 34 taškus, užėmė IV vietą. Bronzos medalius iš šilutiškių paskutinę akimirką „nupūtė“ „Akmenės cementas“, svečiuose netikėtai įveikęs pirmenybių lyderį ir zonos čempioną Radviliškio „Radviliškį“.

Įvarčių lietus Kelmėje

Rungtynės Kelmėje „Šilutei“ nebuvo lengvos, ypač pirmasis kėlinys, nors rezultatas to nerodo. Svečiai pamėgino paspausti aikštės šeimininkus, tačiau nesisekė realizuoti kelias dėkingas progas įvarčiams pasiekti. Po to, pasak vyr. trenerio B. Mackevičiaus, žaidimas tarsi „užsirakino“. Kelmiškiai taip pat turėjo galimybę įmušti, bet tuo nepasinaudojo. „Šilutę“ priekin išvedė Aivaro Thales pelnytas įvartis - 0:1.

Antrasis kėlinys šilutiškiams buvo daug lengvesnis. 53-čią ir 57-ą žaidimo minutę įvarčius į „Kražantės“ vartus įpliekė Martynas Golubovskis ir A. Thales. Aikštės šeimininkai „nuleido sparnus“, o pamariškių snaiperis Robertas Šmitas pridūrė dar tris įvarčius. „Šilutės“ vienuoliktoji pergalė Kelmėje buvo įtikinama - 0:6. Deja, to neužteko, kad „Šilutė“ pakiltų turnyrinėje lentelėje iš ketvirtos vietos į trečią.

    Pamariškius aplenkė Akmenės komanda, kuri paskutinio, 18-ojo, turo rungtynes žaidė svečiuose su lyderiu „Radviliškiu“. Radviliškiečiai jau buvo užsitikrinę čempionų titulus ir į pirmenybių pabaigą sulėtino žaidimo apsukas. Matyt, šiek tiek smukusi aikštės šeimininkų motyvacija padėjo „Akmenės cementui“ išplėšti jiems svarbią pergalę -1:2. Antrą įvartį, esant rezultatui 1:1, Akmenės komanda pelnė besibaigiant rungtynėms: taikliai mušė 11 metrų baudinį. Šiuo smūgiu „Akmenės cementas“ užsitikrino bronzos medalius. Turnyrinėje lentelėje „Akmenės cementas“ tašku (35 tšk.) aplenkė „Šilutę“ (34 tšk.).

Mūsiškiams iki medalių pritrūko vienerių lygiųjų. Tuomet šilutiškiai būtų surinkę tiek pat taškų, kiek ir „Akmenės cementas“, bet geresnis įmuštų - praleistų įvarčių santykis būtų nupurtęs bronzos medalius pamariškiams.

Kitų rungtynių paskutiniojo turo rezultatai: Plungės „Babrungas“ - Klaipėdos „Atlantas B“ – 5:2, Joniškio „Saned“ - „Palanga B“ - 3:0. Palangiškiai nenuvyko į Žagarę ir jiems įskaitytas techninis pralaimėjimas. Lengvai gauti taškai kilstelėjo Joniškio komandą iš IX vietos į VIII. Į IX vietą nusileido „Kražantė“.   

„Šilutė“ nestatė pilių debesyse

 „Šilutė“ - mėgėjų ekipa. Dėl to juk ir iš I lygos pasitraukė - jau antrą sezoną dalyvavo II lygos Vakarų zonos pirmenybėse. Šilutiškiai mena ir geresnius laikus, kai penkis sezonus komanda žaidė „A“ lygoje ir buvo užėmusi net VI vietą. Ar tai besugrįš? Žadėta Šilutės stadiono rekonstrukcija vėluoja, futbolo klubo biudžetas kuklus, žaidėjai kartas nuo karto vyksta užsienin užsidirbti pinigėlių, ne visi komandos pagrindinės sudėties futbolininkai gali reguliariai treniruotis ir talkinti ekipai.

Aišku, Šilutės futbolas, palyginus su krepšiniu, pasigenda rimtesnio dėmesio. Kad komanda demonstruotų aukštesnio lygio žaidimą, reikia bent kelių legionierių, kurie sudarytų komandos stuburą ir apie kuriuos telktųsi, iš jų imtų pavyzdį vietos jaunieji futbolininkai. Kol kas to nėra, kaip ir žaidėjų konkurencijos. Anot „Šilutės“ trenerių, komandoje į vieną poziciją aikštėje turėtų konkuruoti bent du žaidėjai. Kol klubui įvairių bėdų atsikratyti neišeina, tol ir puoselėti dideles sportines ambicijas neišeina.

Nestatysi „pilis debesyse“, kol realios galimybės ir aplinkybės apkarpo visas svajones. Todėl FK „Šilutė“ vadovybė į šių metų futbolo sezoną ypatingų lūkesčių nedėjo. Apetitas rezultatams atsirado įsibėgant sezonui, komandai žymiai pagerinus žaidimą. Tą pajuto visi varžovai. Šilutiškiai išmoko ilgiau kontroliuoti kamuolį, regzti derinukus, labiau įgyvendinti trenerių numatytas taktines žaidimo užduotis. Šia prasme susiklijavusi komandos sudėtis turi potencijos ateičiai, bet svarbu, kad geriausieji žaidėjai neišsibarstytų po svetimas komandas. Tuomet vėl viską reikėtų pradėti kurti iš naujo. 2019 metais „Šilutės“ garbę sėkmingai gynė vartininkai Artūras Normantas, Augustas Šteinys, Rokas Sirtautas, gynėjai Tadas Kazlauskas, Evaldas Užkuraitis, Arvydas Miklovis, Giedrius Ratkus, Justas Raziūnas, Andrius Pakalniškis, Einoras Dedurkevičius, Aidas Capas, saugai Marius Stonkus, Justas Milius, Aivaras Bagdonas, Martynas Agintas, Paulius Kriščiūnas, Kostas Vilkys, puolėjai Martynas Golubovskis, Andrius Marcinkevičius, Darius Paldauskas, A. Thales, Robertas Šmitas, Arnas Činauskas ir Lukas Sirtautas.

Įvarčių „bombonešiai“: R. Šmitas - 12 įvarčių, D. Paldauskas - 9, A. Marcinkevičius ir A. Thales - po 7 įvarčius. Iš viso pamariškiai pelnė 52 įvarčius, praleido - 25.

Proveržio belaukiant

Šalies futbolo II lygos Vakarų zonos pirmenybėse dalyvavo 10 komandų. Kiekviena žaidė po 18 rungtynių. Čempionais tapo „Radviliškis“ - 44 tšk. (14 pergalių, 2 lygiosios, 2 pralaimėjimai). „Radviliškis“ pralaimėjimus patyrė 2-ojo rato pabaigoje.

Sidabro medalius iškovojo Gargždų „Banga B“ - 42 tšk., bronza teko „Akmenės cementui“ - 35 tšk. „Šilutė“ - 34 tšk., IV vieta. „Šilutė“ ir savo vejoje, ir svečiuose nugalėjo „Akmenės cementą“, bet turnyrinėje lentelėje tenka žiūrėti į varžovų „nugaras“. „Akmenės cemento“ staigmena Radviliškyje, kai įveikė lyderį, padėjo Akmenės komandai tapti prizininke. Visiškas autsaideris - Klaipėdos „Atlantas B“ - 6 tšk., X vieta. Ne kažkokia paguoda uostamiesčiui.

O „Šilutės“ vadovybės (treneriai B. Mackevičius, S. Česnulis, vadybininkas R. Taršauskas, administratorius V. Augustinavičius) mintys jau krypsta į 2020-uosius. Dabar komanda paatostogaus, o po Naujųjų po truputį reikia imti vadžias į rankas. Pasikeitimų bus. Galvojama komandą sustiprinti baltarusiais, gal dviem. Dar didesnis galvosūkis, kaip pagerinti klubo finansinę padėtį. Vien žaidėjų entuziazmu šalies futbolo pirmenybėse toli nenujosi. Pinigai - taip pat motyvacija sportininkui treniruotis ir gerai žaisti. Šito nepaneigsi. Kokia kitąmet bus Šilutės reprezentacinė futbolo komanda, priklauso ne nuo vieno faktoriaus.

Jaunų, gabių žaidėjų yra. Gal jie paseks buvusių Šilutės trenerių auklėtinių puolėjo Juliaus Kasparavičiaus ir saugo Lino Mėgelaičio pėdomis. Julius įtrauktas į Lietuvos vyrų nacionalinę rinktinę, o Linas - į Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinę. Pastaroji spalio 10 dieną Škotijoje, Edinburge, žaidė ketvirtąsias Europos jaunimo čempionato atrankos rungtynes. Lietuvaičiai atsilaikė - 0:0. L. Mėgelaitis turi kontraktą su Italijos klubu, o J. Kasparavičius rungtyniauja Estijoje, Narvos komandoje „Trans“.

Taigi, ir provincijoje išugdomi žaidėjai, traukiantys net užsienio klubų trenerių dėmesį. Beje, nemažai Lietuvos jaunimo rinktinės žaidėjų savo meistriškumą kelia Italijos, Lenkijos, Estijos, Kroatijos, Portugalijos klubuose. Tai žada proveržį visam Lietuvos futbolui. Gi pamario krašto futbolo mėgėjai tokio proveržio linki ir „Šilutei“.


Baigėsi II-Lygos vakarų zonos futbolo pirmenybės

Svajunas Cesnulis paskelbė 2019-10-16 22:58   [ atnaujinta 2019-10-23 01:41 ]

    Spalio 13 d. finišavo Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos sezonas. Čempionės titulas atiteko nuo pat pradžių lyderės pozicijų neapleidusiai „Radviliškio“ komandai. Paskutinėse sezono rungtynėse šilutiškiai 6:0 nugalėjo Kelmės FK „Kražantė“. Netikėta „Akmenės cemento“ pergalė šilutiškius nustūmė nuo prizininkų pakylos, jie liko ketvirtoje vietoje.

Paskutinėse sezono rungtynėse Kelmės klubas „Kražantė“ nesugebėjo pasipriešinti Broniaus Mackevičiaus ir Svajūno Česnulio treniruojamai „Šilutės“ ekipai. Pirmasis kėlinys baigėsi švieslentei rodant 0:1 šilutiškių naudai, 25-ąją min. vienintelį įvartį pelnė saugas Aivaras Thales. Tačiau pelnytos dvi pražangos – įspėjimus gavo „Kražantės“ žaidėjas Edvinas Jankus ir šilutiškis saugas Kostas Vilkys.

Antrojo kėlinio metu veiksmo aikštėje buvo kur kas daugiau. Tiesa, jis vyko, kaip sakoma, į vienus vartus. „Šilutė“ aikštės šeimininkus dorojo be jokio gailesčio. Rezultatas vis kilo, vieną po kito įvarčius pelnė Martynas Golubovskis (53 min.), A. Thales (57 min.). Galiausiai siautėti pradėjo puolėjas Robertas Šmitas, kelmiškių vartus taikliai atakavęs net 3 kartus ir rungtynes užbaigęs rezultatu 0:6, „Šilutės“ naudai. Geltona kortelė per antrąjį kėlinį iškelta tik kartą – šilutiškiui gynėjui Aidui Capui.

Gana netikėtu rezultatu baigėsi „Radviliškio“ ir „Akmenės cemento“ varžybos. Visą sezoną lyderiavę ir tik vieną pralaimėjimą turėję radviliškiečiai per paskutinį sezono mačą nusileido „Akmenės cementui“, taip varžovams garantuodami vietą ant prizininkų pakylos, nuo kurios nustumta „Šilutės“ ekipa.

Pasibaigus aštuonioliktajam šio sezono turui, II lygos Vakarų zonos komandos išsirikiavo tokia tvarka: 1. „Radviliškis“ (79 įmušti ir 20 praleistų įvarčių, 44 taškai); 2. Gargždų „Banga“ B (67 įmušti ir 33 praleisti įvarčiai, 42 taškai (tik dviem nusileista čempionams); 3. „Akmenės cementas“ (45 įmušti ir 22 praleisti įvarčiai, 35 taškai); 4. „Šilutė“ (52 įmušti ir 25 praleisti įvarčiai, 34 taškai); 5. Plungės „Babrungas“ (69 įmušti ir 38 praleisti įvarčiai, 32 taškai); 6. Telšių „Džiugas“ B (44 įmušti ir 29 praleisti įvarčiai, 28 taškai); 7. „Palanga“ B (37 įmušti ir 32 praleisti įvarčiai, 19 taškų); 8. Kelmės „Kražantė“ (22 įmušti ir 87 praleisti įvarčiai, 10 taškų); 9. Joniškio „Saned“ (16 įmuštų ir 78 praleisti įvarčiai, 7 taškai); 10. Klaipėdos „Atlantas“ B (21 įmuštas ir 88 praleisti įvarčiai, 6 taškai).

Šilutės komandai įvarčius pelnė : 12 Šmitas Robertas (FK Šilutė) 9 Paldauskas Darius (FK Šilutė) 7 Marcinkevičius Andrius (FK Šilutė) Thales Aivaras (FK Šilutė) 4 Paulius Ignas (FK Šilutė) 3 Užkuraitis Evaldas (FK Šilutė) 2 Golubovskis Martynas (FK Šilutė) Ratkus Giedrius (FK Šilutė) Raziūnas Justas (FK Šilutė) Vilkys Kostas (FK Šilutė) 1 Milius Justas (FK Šilutė) Sirtautas Lukas (FK Šilutė) 1 Savas įvartis Stonkus Marius (FK Šilutė)


JAUNIMO RINKTINĖ IŠVYKO Į ŠKOTIJĄ

Svajunas Cesnulis paskelbė 2019-10-09 21:25

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė išvyko į Škotiją, kur žais ketvirtąsias rungtynes atrankoje į Europos čempionatą.

Komandoje ir šilutiškis Linas Mėgelaitis (tren.S.Česnulis)

Lietuvos komandai tai bus jau ketvirtos iš eilės rungtynės išvykoje. Birželį lietuviai įveikė San Mariną, o rugsėjį 0:2 nusileido Čekijai ir 0:1 Graikijai.

„Buvo geresnių, prastesnių momentų, bet visumoje žaidimas nebuvo blogas. Žinoma, rezultatai nėra geri. Bet kiekvieną dieną reikia mokytis iš geresnių. Rungtynėse su graikais pritrūko truputį sėkmės, nes turėjome pora gerų progų ir po nelemtos klaidos rungtynių pabaigoje praleidome įvartį, - prisiminė rinktinės treneris Donatas Vencevičius - Apskritai esu patenkintas žaidėjų atsidavimu, drausme, disciplina. Tik kartais darome vaikiškų klaidų, ir norėtųsi mažiau techninio broko atliekant perdavimus.“

Mūsiškių varžovai škotai kol kas yra surinkę 6 taškus iš tiek pat galimų. Jie namuose įveikė San Mariną ir svečiuose pranoko kroatus. „Škotų komanda tikrai gera ir bus emociniame pakilime po tų dviejų pergalių. Jie pasižymi fizine jėga, žaidėjai galingai sudėti“, - vertino treneris.

Dėl traumų šį kartą rinktinei negalės padėti Vokietijoje žaidžiantis gynėjas Benas Šatkus,saugas Edgaras Utkus iš Monako klubo ir Matas Vareika iš Vilniaus „Žalgirio“.

Komandos gretas papildė Dominykas Kodzis iš „Riterių“, taip pat I lygoje žaidžiančios „Dainavos“ atstovas Oskaras Lukošiūnas, Džiugas Raudonius iš „Jonavos“ ir Ignas Kružikas iš FK „Vilniaus“. Po traumos į rinktines gretas grįžta Justinas Marazas.

Treniruočių stovyklą lietuviai pradėjo namuose, o antradienį po pietų išskrido į Škotiją, kur turės dar pora pratybų iki dvikovos.

Lietuvos ir Škotijos jaunimo rinktinių rungtynės vyks ketvirtadienį, spalio 10 d. Edinburge.

Lapkričio 14-ąją lietuviai namuose priims Kroatijos atstovus.

Lietuvos U-21 rinktinės sudėtis:

Vartininkai:
Titas Krapikas („Spezia”, Italija)
Vincentas Šarkauskas (Vilniaus „Riteriai“)
Ovidijus Šiaulys („Virtus Entella“, Italija)

Gynėjai:
Aleksandr Levšin (Vilniaus „Riteriai“)
Ernestas Stočkūnas (Vilniaus „Riteriai“)
Vilius Armalas (Lisabonos „Benfica“, Portugalija)
Domantas Antanavičius („Maardu LM“, Estija)
Pijus Širvys („Kauno Žalgiris“)
Karolis Uzėla (Vilniaus „Žalgiris“)
Oskaras Lukošiūnas (Alytaus DFK „Dainava“)
Džiugas Raudonius („Jonava“)

Saugai:
Deividas Šešplaukis („Kauno Žalgiris“)
Renatas Banevičius (Alytaus „Dainava“)
Linas Mėgėlaitis („Sicula Leonzio“, Italija)
Matas Ramanauskas (Vilniaus „Riteriai“)
Edvinas Kloniūnas („Bijelo Brdo“, Kroatija)
Titas Milašius (Plocko „Wisla“, Lenkija)
Sergej Amirzian (FA „Šiauliai“)
Justinas Marazas (Vilniaus „Riteriai“)

Puolėjai:
Eligijus Jankauskas (Marijampolės „Sūduva“)
Edgaras Dubickas („Lecce“, Italija)
Ignas Kružikas (FK „Vilnius“)
Dominykas Kodz (Vilniaus „Riteriai“)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

J. KASPARAVIČIUS: „DIDŽIULĖ GARBĖ BŪTI RINKTINĖJE“

Svajunas Cesnulis paskelbė 2019-10-09 21:04

    Pirmą kartą prie Lietuvos rinktinės prisijungęs saugas Julius Kasparavičius džiaugiasi išsipildžiusia svajone ir tikisi rinktinėje įgyti vertingos patirties.

„Pirmiausia pranešiau savo tėvams, nes nuo vaikystės apie tai svajojau, - kalbėjo futbolininkas. – Didžiulė garbė būti čia. Man tai didelė patirtis. Tikiuosi išmokti daug iš elitinių Lietuvos žaidėjų.”

Jam teigiamą įspūdį paliko paskutinės rinktinės rungtynės prieš Portugaliją. „60 minučių komanda žaidė disciplinuotai, kovojo, parodė kad gali. Pabaigoje neužteko jėgų, bet įspūdis pozityvus. Matosi, kad komanda dar ieško savo braižo. Bet žinoma norėtųsi geresnių rezultatų, neužtenka tik žaidimo”, - sakė žaidėjas.

J. Kasparavičius žaisti pradėjo „Šilutės“ komandoje, vėliau prisijungė prie Klaipėdos „Atlanto“, rungtyniavo „Palangoje“, grįžo į Šilutę. Praėjusiais metais jis su Marijampolės „Sūduva“ tapo Lietuvos čempionu, tačiau šį sezoną atsidūrė Estijoje, Narvos „Trans“ ekipoje.

„Tai geri, grūdinantys metai, daug žaidžiu, įgavau daug patirties. Manau tai naudinga. Rezultatai ne patys geriausi, bet manau, kad Viskas ateina su laiku. Tiesiog reikia daug dirbti, treniruotis, žaisti, ką ir darau. Dar tiek daug nežaidžiau profesionaliame klube kiek šiais metais. Esu startinis žaidėjas, kas yra labai svarbu”, - kalbėjo saugas.

Jo nuomone, “Sūduva” ir “Žalgiris pranoktų visas Estijos komandas, tačiau lyga yra įdomi, konkurencinga, visos komandos gali atimti taškų vienos iš kitų.

“Mano ambicijos didelės, tikslai žaisti aukščiausiose lygose. Nuo pat vaikystės turiu tokias ambicijas. Ten einu, to siekiu ir ten būsiu”, - optimistiškai nusiteikęs kalbėjo žaidėjas.

Lietuvos ir Ukrainos rinktinės susitiks penktadienį, spalio 11-ąją nuo 21:45 Charkive. Rungtynes transliuos LRT televizija.

https://www.youtube.com/watch?v=Ws4623W2Aro&t=5s 


Šilutiškis Julius Kasparavičius pakviestas i nacionalinę rinktinę

Svajunas Cesnulis paskelbė 2019-10-09 05:28

    Šilutiškis  Julius Kasparavičius trenerio Svajūno Česnulio auklėtinis pakviestas į Lietuvos nacionalinę futbolo rinktinę kuri spalio 11d. rungtyniaus su Ukrainos nacionaline rinktine, o po trijų dienų Vilniuje susitiks su Serbijos rinktine

Futbolo turnyras 3x3

Svajunas Cesnulis paskelbė 2019-08-31 03:57   [ atnaujinta 2019-08-31 04:34 ]

    Šių metų rugpjūčio 31d. Šilutės miesto stadione vyko futbolo turnyras 3x3 "Sutikime rugsėjo 1-ąją futbolo aikštėje"
    Viso turnyre dalyvavo 30 dalyvių susibūrusių į komandas : Olandų kepurė, 7-Blokas, Lentos, Pergalė, Juodoji pantera, Trimeriai, Maniežiniai. 
Jauniausiųjų grupėje rezultatai nebuvo skaičiuojami, o štai vyresnių grupėje nugalėtojais tapo komanda "Pergalė".
    Kiekvienas turnyro dalyvis buvo apdovanotas atminimo medaliu, nugalėtojai ir prizininkai atminimo taurėmis.
    
Turnyrą organizavo ir  prizus įsteigė Všį "Šilutės sportas" 
Varžybų vyr. teisėjas S.Česnulis, teisėjai V.Augustinavičius,N.Eglynas.

Senjorų futbolo turnyras Šilutėje

Svajunas Cesnulis paskelbė 2019-08-30 22:49   [ atnaujinta 2019-08-30 22:53 ]

    Rugpjūčio 24 d. Šilutės miesto stadione vykusiame tradiciniame tarptautiniame mažojo futbolo veteranų (8x8) turnyre dėl Nepriklausomos Lietuvos futbolo legendos šilutiškio Leonido Chomičiaus atminimo taurės varžėsi 7 komandos: Plungės, Kybartų, Vilniaus, Marijampolės , Kretingos, Kaliningrado (Rusija) bei Šilutės. 25 - tojo turnyro Didžiąją taurę laimėjo kretingiškiai.

L. Chomičiaus atminimo 25-ojo tarptautinio veteranų mažojo futbolo turnyrą pradėjo FK „Šilutės veteranas“ valdybos narys, futbolo vadybininkas Romualdas Taršauskas, futbolininkus sveikino Klaipėdos apskrities veteranų futbolo prezidentas Rimantas Žvingilas. 
Stadione skambėjo Lietuvos himnas, pakelta trispalvė vėliava. Į ceremoniją atvyko ir futbolo šventėje nuo pradžios iki galo dalyvavo tarpukario futbolininko, pirmosios tautinės lietuvių olimpiados, vykusios 1938 metais liepos 17-31 dienomis Kaune ir Klaipėdoje, futbolo turnyro čempiono L. Chomičiaus sūnus Valentinas Chomičius, buvęs Ukmergės „Vienybės“, Utenos „Utenio“ ir Šilutės „Pamario“ vartininkas.

Mažojo futbolo turnyras vyko trijose aikštėse. Komandos žaidė ratų sistema po vieną kėlinį, po 15 minučių. Dalyvių amžius – 36 metai ir vyresni. Varžybų teisėjai: N. Giedraitis, M. Jazbutis ir B. Mackevičius. 

Nugalėtojų taurę į namus išsivežė Kretingos komandos veteranai surinkę 12 taškų. Antrąją vietą užėmė praeitų metų turnyro nugalėtojai kaliningradiečiai. Bronzos medalius iškovojo šilutiškiai - FK „Šilutės veteranas“ (prezidentas Saulius Malinauskas). Pamariškių kraitis – 8 taškai, jie aplenkė Plungės, Kybartų, Vilniaus, Marijampolės komandas.

Pasak FK „Šilutės veteranas“ įkūrėjo Juozo Žiemio, šiemet turnyre dalyvavusių šilutiškių sudėtis geriausia. Į aikštę išbėgo buvęs Lietuvos jaunučių ir jaunių rinktinės kapitonas Svajūnas Česnulis, vėliau gynęs Kauno „Atleto“, Panevėžio „Ekrano“ vienuolikių garbę, tris metus žaidęs Vokietijoje, Robertas Šmitas dar ir šiandien rungtyniaujantis už „Šilutę“, Vaidas Petkus, Vladimiras Čiumakovas, rusniškis Eugenijus Kolpertas ir kiti. 

Komandų rikiuotė: Kretinga –12 tšk., I vieta, Kaliningradas – 12 tšk., II v., Šilutė – 8 tšk., III v., Plungė – 8 tšk., IV v., Kybartai – 6 tšk., Vilnius – 5 tšk., VI v., Marijampolė – 4 tšk., VII vieta. 

Geriausiais žaidėjais pripažinti: Eugenijus Vaičiūnas (Marijampolė), Kasil Firidunov (Vilnius), Artūras Gudelis (Kybartai), Artūras Malachovskis (Plungė), Vaidas Petkus (Šilutė), Vladimir Dubovskij (Kaliningradas), Audrius Tolis (Kretinga). Vyriausio žaidėjo prizu apdovanotas  66-eriųVaclovas Ruibys (Plungė).

Komandoms prizininkėms taures, medalius ir prizus įteikė S. Malinauskas ir R. Taršauskas.

Svečiams įteiktos ir pamario krašto dūmu kvepiančios dovanos – rūkyti karšiai ir šamai.


 

Pralaimėjimas Gargžduose

Svajunas Cesnulis paskelbė 2019-08-18 00:29

    Rugpjūčio 17d. FK"Šilutė" komanda rungtyniavo Gargžduose prieš FK"Banga" B komandą. Mūsų komanda išvyko į Gargždus be penkių pagrindinės sudėtis žaidėjų. Dėl įvairių priežasčių su komanda neišvyko : R.Šmitas, E.Užkuraitis, A.Thales, J.Milius, A.Marcinkevičius
Patirtas pirmas pralaimėjimas antrame rate 1-2.
FK"Šilutė" : 
A.Normantas, A.Pakalniškis, J.Raziūnas, A.Miklovis(55min.E.Dedurkevičius), G.Ratkus, K.Vilkys, T.Kazlauskas, P.Kriščiūnas, A.Bagdonas, M.Stonkus, D.Paldauskas
Foto: Jurgita Riekašienė

1-10 of 75