Naujienos


PRASIDĖJO ŽAIDĖJŲ ATRANKOS Į NACIONALINĘ FUTBOLO AKADEMIJĄ

Svajunas Cesnulis paskelbė 2018-06-15 10:57

    Šią savaitę Kaune prasidėjo talentingų žaidėjų atrankos į Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) 2005 m. gimimo futbolininkų grupę.Atrankoje dalyvauja ir šilutiškis Aironas Trakšelis. 

Atrankose nuo trečiadienio dalyvavo 24 talentingiausi žaidėjai, kurie buvo atrinkti po Regionų pirmenybių ir trenerių pateiktų rekomendacijų. Likę 12 dalyvaus testavimuose kitą savaitę.

Žaidėjai buvo testuojami įvairiose srityse – pradedant fiziniu pasirengimu, baigiant techninėmis savybėmis.

„Pirmąją dieną vertinome futbolininkų fizinę ištvermę ir techniką, antrąją dieną – techniką ir žaidybinį mąstymą, o paskutinės dienos metu aikštėje įvertinome jų psichologines savybes ir sprendimų priėmimą didelėje aikštėje. Su pačiais vaikais užsiėmimus turėjo ir psichologas“, – kalbėjo 2005 m. gimimo vaikų grupei vadovausiantis Gintaras Krasauskas.

 Pasak specialisto, dabartinėje žaidėjų grupėje yra futbolininkų, kurie turi labai gerą šansą tapti ateities žvaigždėmis: „Visada norisi, jog visi žaidėjai atitiktų mūsų keliamus reikalavimus. Tačiau manau, kad šioje grupėje yra daug vaikų, kurie turi potencialo tapti gerais futbolininkais. Žinoma, viskas priklausys nuo jų pačių noro ir tai, kaip jie bus atsparūs traumoms“.

 Rugpjūčio mėnesį laukia paskutiniai žaidėjų testavimai Birštone. Po jų NFA akademijoje gyventi, mokytis ir treniruotis bus pasiūlyta 18-20 futbolininkų.

Regionų futbolo pirmenybės

Svajunas Cesnulis paskelbė 2018-06-11 06:29   [ atnaujinta 2018-06-13 01:52 ]

    Šių metų birželio 17 dieną. Kauno sporto mokyklos „Tauras“ stadione susirungs U-15 (2004 m. gim.) jaunuoliai. Lietuvos regionų pirmenybių ture  savo meistriškumą atskleis 2004 m. gimimo futbolininkai, o varžybos bus transliuojamos per internetą.

    Tradiciškai, šiame turnyre susirungs Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos regionų komandos.

    Žemaitijos komandoje rungtyniaus ir trys VŠĮ"Šilutės sportas" auklėtiniai : Naglis Kuturys, Martynas Mickus, Deividas Gedvilas.

REGIONŲ PIRMENYBĖS SUARTINA JAUNUOSIUS ŽAIDĖJUS

Svajunas Cesnulis paskelbė 2018-06-11 06:22   [ atnaujinta 2018-06-12 02:39 ]

    Lietuvos regionų pirmenybių ture Klaipėdoje savo meistriškumą atskleidė 2003 m. gimimo futbolininkai, o varžybos transliuotos per internetą. Žemaitijos regiono komandoje rungtyniavo ir VŠĮ "Šilutės sportas" auklėtinis Nojus Šadauskas.

 Tradiciškai, šiame turnyre susirungė Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos regionų komandos. Pirmenybes stebėję specialistai pažymėjo, jog buvo debiutavusių žaidėjų ir jie puikiai pasirodė.

 „Regionų pirmenybės įsibėgėjo, antrą kartą lankėmės Klaipėdoje. Mane žavi sustiprėjęs pozityvus trenerių bendravimas, bendrõs vizijos ir darbo krypties atsiradimas. Pastebimas glaudus ryšys ir tarp žaidėjų iš įvairių miestų, jie susidraugauja ir palaiko vienas kitą aikštėje. Jeigu pirmose rungtynėse jie kreipėsi „Ei, aštuntas numeri“, tai dabar komunikuoja kaip ir pridera vieningoje komandoje“, – džiaugėsi Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) prezidentas Vytautas Vaškūnas.

 Pagrindiniai projekto tikslai yra Lietuvos jaunių rinktinių kandidatų peržiūra, trenerių įtraukimas į rinktinės kandidatų peržiūros procesą, trenerių diskusija. Renginį Klaipėdoje padėjo vykdyti Lietuvos jaunųjų futbolininkų tėvų asociacija.

 Jaunuolių žaidimą įvertino U-21 rinktinės treneris Caritas Falchas ir jo asistentas Andrius Skerla, U-17 rinktinės treneris Svajūnas Česnulis ir kiti specialistai. Geriausiai įvertinti jaunuoliai buvo apdovanoti pirmenybių rėmėjo „WellTeen“ prizais – multivitaminų ir mineralų kompleksais.

 Sekantis regionų etapų turas numatytas birželio 17 dieną. Kauno sporto mokyklos „Tauras“ stadione susirungs U-15 (2004 m. gim.) jaunuoliai.

 

Geriausi regionų pirmenybių 2003 m. gimimo žaidėjai:

 Aukštaitijos regionas: Artiom Legavec, Deividas Dovydaitis, Oskaras Migauskas;

 Kauno regionas: Ernestas Burdzilauskas, Vytautas Dagys, Titas Daškus;

 Vilniaus regionas: Kajus Adomas Kavaliauskas, Gabrielis Nikonovas, Denis Podubnas;

 Žemaitijos regionas: Arnas Spyčius, Jurgis Adomaitis, Jokūbas Malinauskas.


TRENERIAI SUSIPAŽINO SU FUTBOLO SKAUTINGO PRAKTIKA

Svajunas Cesnulis paskelbė 2018-06-10 23:33   [ atnaujinta 2018-06-11 01:36 ]

Birželio 7-ąją Kaune, LSU auditorijoje pirmąkart surengtas seminaras tema „Skautingo principai, pradmenys, metodai ir naujausios tendencijos Europoje“. Seminare dalyvavo VŠĮ „Šilutės sportas“ futbolo treneris Svajūnas Česnulis

 70 trenerių klausėsi patyrusio futbolo skauto Michaelio Provazniko paskaitos, kurios metu lektorius atskleidė, kuria yra šio darbo specifika, reikalavimai ir iššūkiai. Paskutiniu metu M. Provaznikas dirbo Vokietijos Bundeslygos senbūvio Frankfurto „Eintracht“ klube.

 5 valandų trukmės seminarą sudarė teorinė ir praktinė dalys. Pastarojoje lektorius pateikė video užduotis treneriams, kurie dalyvauja „Trenerių talentų“ programoje ir įvertino jų sugebėjimus pažvelgti į žaidybines situacijas skauto akimis.

 „Turėjome puikų renginį žaidėjų atrankos tematika, orientuotą į praktiką. Išpildymas nustebino: lektoriaus buvo pateikti išgyventi pavyzdžiai, nurodymai, patarimai, kurie patikrinti patirties ir gerų sprendimų. Tai davė nemažai minčių, kurias dalyvavę treneriai taikys savo aplinkoje. Ačiū kolegoms iš Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos, su kuriais organizavome renginį. Sieksime toliau augti ir tęsime darbą apie edukaciją jaunimo ugdymo temomis“, – teigė Futbolo techninio vystymo sociacijos direktorius Šarūnas Bičiušas.

 „Man liko teigiami įspūdžiai po seminaro, nes čia susirinko nemažai įžvalgių trenerių, kurie aktyviai domėjosi šia tema. Tikiuosi, jog dabar jie žinos esminius skautingo kriterijus bei kaip analizuoti žaidybines situacijas. Lietuvos atveju, klubams verta turėti pusiau profesionalius skautus, kurie rinktų informaciją apie žaidėjus, išnagrinėtų jų įgūdžius.

Kalbant apie skautingo situaciją Europoje, viskas priklauso nuo klubo požiūrio. Futbolo grandai kaip „Manchester United“ turi profesionalius skautus kiekvienai Europos šaliai. Bundeslygos klubai turi kelis nuolat dirbančius skautus, todėl jie renkasi, kurias šalis reikia išžvalgyti. Dirbama su specialiomis skautingo programomis, kaip „InStat“, „Wyscout“ bei kitomis. Skautingo reikšmė dabar yra padidėjusi, išaugus pinigų apyvartai transferų rinkoje, todėl klubams apsimoka investuoti į jaunų žaidėjų paiešką“, – pabrėžė M. Provaznikas.

Vaikų 2009m.g. Futbolo turnyras Neringoje

Svajunas Cesnulis paskelbė 2018-06-10 21:40

    Všį "Šilutės sportas" vaikai 2009m.g. tren. B.Mackevičius dalyvavo futbolo turnyre Neringoje. Įdomu tai , kad mūsų komandą į turnyrą išvyko laivu iš Drevernos į Juodkrantę. Vaikai žaidė futbolą, maudėsi Kuršių mariose ir puikiai leido laiką.

 
 
 
 
 
 

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės

Svajunas Cesnulis paskelbė 2018-06-10 21:23

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės

9 turas

Birželio 5 d. (antradienis)

Gargždų „Banga B“ - Klaipėdos "Atlantas B" 1:3 (0:2)

Birželio 8 d. (penktadienis)

Kretingos "Minija" - FK „Šilutė“ 7:3 (5:1)

FK "Akmenės Cementas" - Joniškio FK "Saned" 5:0 (3:0)

Atkeltos iš 13 turo

Birželio 8 d. (penktadienis)

Biržų FK „Širvėna“ – Šiaulių FA "Šiauliai" 1:2 (0:2)

Birželio 9 d. (šeštadienis)

„Gargždų Pramogos-SC“ - Plungės FK „Babrungas“ 1:3 (0:0)

Palangos FK "Palanga B" - Mažeikių „Atmosfera" 5:2 (3:0)

Birželio 10 d. (sekmadienis)

Telšių "Džiugas B" – Biržų FK „Širvėna“ 2:0 (1:0)

Pamario futbolininkai namie sužaidė lygiosiomis

Svajunas Cesnulis paskelbė 2018-06-08 05:43

 www.šilutėsnaujienos.lt Ketvirtadienis 07-06-2018m.

    Lietuvos futbolo II lygos vakarų zonos aštuntojo turo varžybose susitiko Pamario komanda FK „Šilutė“ ir Naujosios Akmenės „Akmenės cementas“.

    Šilutiškiai namų aikštėje susitikimą su svečiais iš Naujosios Akmenės pradėjo vangokai. Varžybų teisėjui Giedriui Zaniauskui (Klaipėda) davus ženklą varžybų pradžiai, svečiai iš karto ėmėsi iniciatyvos. FK „Akmenės cementas“ futbolininkai pirmojo kėlinio pirmąsias 20 minučių tiesiog užgulė šeimininkų aikštės pusę. Tačiau visas atakas FK „Šilutė“ sėkmingai atrėmė.

     Po trumpos pertraukėlės šilutiškiai pradėjo dažniau ir pavojingiau atakuoti svečių vartus. Sukurti pavojingi epizodai kėlė grėsmę svečių vartams.

    Po vienos tokios grėsmingos atakos 38-ąją varžybų minutę taikliu smūgiu į vartus pasižymėjo „Šilutės“ saugas Justas Milius. Po pertraukos, svečiai iš Naujosios Akmenės surengė aktyvų šilutiškių aikštės pusės šturmą ir 48-ąją minutę išlygino rezultatą. Įvarčiu pasižymėjo saugas Klaudijus Januitis.

    Toliau varžybos klostėsi atakuojant abiem komandoms, netrūkstant klaidų ir emocijų. Dėl to varžybų teisėjas parodė net šešias geltonas korteles. Keturis įspėjimus gavo šilutiškiai Justas Milius (58 min.), Martynas Agintas (64 min), Arvydas Miklovis (74 min.) ir Evaldas Užkuraitis (89 min.). Už pastarąjį E.Užkuraičio grubų žaidimą baudos aikštelės ribose, buvo paskirtas 11 m baudos smūgis. Dvikovą laimėjo „Šilutės“ vartininkas Augustas Šteinys. Jis atspėjo smūgio kryptį ir puikiu šuoliu atmušė kamuolį. Taip svečių saugas K.Januitis neišnaudojo galimybės įmušti dar vieną įvartį ir su komanda išsivežti pergalę iš Šilutės. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui rezultatas buvo lygus 1:1.

    Po šių varžybų FK „Šilutė“ turnyrinėje lentelėje užima 8-ąją vietą ir 1 tašku lenkia šios dienos varžovus - „Akmenės cementą“. Pastarieji yra sužaidę vienomis varžybomis mažiau.

    Kitas varžybas šilutiškiai žais Kretingoje su FK „Minija“. Būsimieji „Šilutės“ varžovai II lygos vakarų zonos pirmenybių turnyrinėje lentelėje yra septinti. Jie po penkių sužaistų rungtynių, iš kurių vienerias laimėjo, o trejose sužaidė lygiosiomis, turi tiek pat taškų - šešis. O namų stadione Šilutės miesto komandą išvysime birželio 23 dieną, jos varžovas bus iš Joniškio rajono FK „Saned“, šiuo metu turnyrinėje lentelėje užimantis 13-ąją, paskutinę vietą su 3 taškais.

U-16 (2003mg.g.) Regionų rinktinių pirmenybės

Svajunas Cesnulis paskelbė 2018-06-04 23:48

    Šių metų birželio 3d. Tauragėje vyko Žemaitijos regiono U-16 (2003m.g.) vaikinų atranka į Žemaitijos regiono rinktinę, kuri birželio 10d. Klaipėdoje dalyvaus Regionų rinktinių pirmenybėse.
    Atrankoje dalyvavo ir VŠĮ "Šilutės sportas" auklėtinis Nojus Šadauskas, kuris paliko gerą įspūdį rinktinės treneriams ir dalyvaus regionų pirmenybėse Klaipėdoje


Senjorų turnyras Kybartuose

Svajunas Cesnulis paskelbė 2018-06-03 23:36   [ atnaujinta 2018-06-03 23:37 ]

    2018-06-02d. Kybartuose vyko tradicinis Senjorų futbolo turnyras V.Kochanauskui atminti, kuriame dalyvavo ir FK"Šilutės veteranas" komanda. Šilutiškiai iš turnyro grįžo su antros vietos laimėtojų taure.
Šilutė - Marijampolė 2-1 įvarčiai : M.Lileikis,V.Čiumakovas, Šilutė - Kybartai 2 - 0 įvarčiai : A.Kolpertas, O.Vasiljevas, Šilutė - Tauragė 1 - 2    įvartis : O.Vasiljevas
    Šilutės komandoje  geriausiu turnyro žaidėju buvo pripažinta Juozas Žiemys kuris ir sulaukęs garbaus amžiaus dar aktyviai gainioja kamuolį žaliojoje futbolo vejoje. 

 
 


LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės

Svajunas Cesnulis paskelbė 2018-06-03 21:52   [ atnaujinta 2018-06-03 21:55 ]

VIII - TURAS

Šeštadienis 2018-06-02d.

ŠILUTĖ : FK AKMENĖS CEMENTAS         1 : 1

Atmosfera    :  „Pramogos SC                                3 : 2

Babrungas  :   Atlantas B                                        0 : 4

Sekmadienis 2018-06-03

Banga  B       :      FA Šiauliai        1 : 3

FK Saned      :     Širvena              0 : 1

1-10 of 46