Naujienos


Šilutės raj. salės futbolo pirmenybės

Svajunas Cesnulis paskelbė 2018-01-15 09:24


2018-01-12   ŠILOKAEČEMA

Šilutės rajono mažojo futbolo (5x5) salės pirmenybėse dalyvavo penkios komandos. Ketvirtą kartą paeiliui į čempionus taikėsi pajėgių žaidėjų sutelkę „Šilutės vandenys“, kuriuos subūrė Valdas Urbonas. Bet varžybose be staigmenų neapsieinama. Viena iš jų - Rusnės „Žvejo“ sugrįžimas ir sėkmingas žaidimas. Įdomu tai, kad pirmenybėse nebuvo rungtynių, kurios baigtųsi lygiosiomis.

Pirmenybės startavo pernai, lapkričio 11 dieną. Paskutinę minutę iš jų pasitraukė Vainuto „Vainutas“. Vainutiškių vietą užėmė greitai susibūrę šilutiškiai, pasivadinę „Svajonių komanda”. Ekipos vadovai - R. Šimaitis, T. Kolpertas. Ne visos „Svajonių komandos” svajonės išsipildė, įvarčių daugiau praleista nei įmušta, bet, kaip sakė pirmenybių vyr. teisėjas S. Česnulis, geriau jaunimėlis žaidžia futbolą nei nuobodžiauja. Dar jaunesnė FK „Šilutės“ jaunių ekipa (treneris B. Mackevičius). Ją sudaro 15-16 metų futbolininkai. Dalis klubo jaunių žaidžia už kitas komandas. Klubo vadovybė tam barjerų nekūrė. Jaunių rinktinėje pajėgesnių žaidėjų vietas užėmė atsarginiai. Jie gavo progą daugiau laiko praleisti aikštelėje. Nors liko be pergalių, tačiau patirties pasisėmė. Į komandų „bombardyrių” sąrašą pateko Arnas Činauskas, įmušęs 15 įvarčių. Pirmenybių senbūviai: „Pamarys” (vadovas V. Dedurkevičius), „Šilutės vandenys“ (V. Urbonas). Džiugu, kad į pirmenybes sugrįžo Rusnės „Žvejas“ (M. Vismantas), nepabūgęs kelionių į Šilutę apsemtu keliu. 

Rusnės „Žvejas“ nebijo nei varžovų, nei potvynio

Pirmenybių naujovė - du ratai. Anksčiau jos baigdavosi iki Šv. Kalėdų ir labiau panašėjo į turnyrą. Šios buvo ilgesnės. Kiekviena komanda sužaidė po 8 rungtynes. Čempiono ir prizininkų titulus lėmė komandų surinkti taškai. Aukštai šokti taikėsi „Šilutės vandenys“, nepėsčias buvo ir „Žvejas“, niekam nebuvo lengva rungtyniauti su „Pamariu“. Pastarasis pirmosiose rungtynėse nesunkiai įveikė FK „Šilutė“ jaunius - 8:1, sutriuškino „Svajonių komandą” – 14:4, bet pralaimėjo rusniškiams – 4:5. Gruodžio 13 dieną „Žvejas“ šventė pergalę prieš FK „Šilutė“ jaunius – 14:6, o gruodžio 15 dieną nugalėjo „Svajonių komandą“ – 8:5. „Svajokliai” po truputį gerino žaidimą. O daugiausia įvarčių į varžovų vartus įmušė „Šilutės vandenys“.  Jų puolimo  asas – Aivaras Thales. „Vandeniai” abu kartus lengvai įveikė jaunius – 18:3 ir 23:2, taip pat rezultatu 13:4 ir 9:6 nugalėjo „Svajonių komandą“, nugalėjo „Pamarį“ – 5:3, „Žveją“ – 6:2. Po šešių rungtynių „Šilutės vandenys“ surinko 18 taškų, tai yra laimėjo visas rungtynes. Jiems ant „kulnų“ lipantis „Žvejas“ turėjo 15 taškų. Rusnės komanda labai svarbiose rungtynėse du kartus šventė pergalę prieš „Pamarį“ – 5:4 ir 10:6, antrą kartą nugalėjo FK „Šilutė“ jaunius – 13:6. O trečioje vietoje žengiantis „Pamarys“ po 6 rungtynių turėjo iškovojęs 3 pergales ir patyręs 3 pralaimėjimus – 9 taškai. Per paskutinius du turus sausio 5-6 dienomis „Pamario” varžovais buvo „Svajonių komanda“ ir vienvaldis lyderis „Šilutės vandenys“. Pavyti ir pralenkti salos ekipą „Pamarys“ galėjo tik laimėjęs abejas rungtynes, jei „Žvejas” paskutines dvi rungtynes pralaimėtų „Šilutės vandenims” ir „Svajonių komandai”. Tad šiokia tokia pirmenybių intriga išliko iki galo. Viskas sprendėsi praėjusį savaitgalį. O kuri komanda liks autsaideriu, paaiškėjo po „Svajonių komandos” ir FK „Šilutė“ jaunių ekipos rungtynių. Abejas laimėjo „Svajonių komanda“ – 14:1 ir 11:8.   

“Šilutės vandenys“ – čempionai jau ketvirtus metus

Šilutės rajono salės futbolo pirmenybės finišavo praėjusį savaitgalį. Čempionas paaiškėjo jau penktadienį, kai „Šilutės vandenys“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Žveją“, kurio pagrindą sudaro jauni rusniškiai ir šilutiškiai. Rungtynių rezultatas – 3:2 „vandenių“ naudai. Šeštadienį „Šilutės vandenys“ žaidė paskutines, aštuntąsias rungtynes su „Pamariu“. Nei pirmiems, nei antriems jos nieko nebelėmė. „Šilutės vandenys“ jau buvo užsitikrinę čempiono titulą (21 taškas), o „Pamarys“ – bronzos medalius (15 tšk.). „Pamarys“ labiau geidė pergalės ir ją gavo – 13:6. „Šilutės vandenys” paskutinėse rungtynėse patyrė pirmąjį pralaimėjimą. O sidabro medalius ir antrąją pagal dydį taurę iškovojo M. Vismanto vadovaujamas „Žvejas” (18 tšk.), šeštadienį įveikęs „Svajonių komandą” – 14:13. „Svajokliai” liko ketvirti (6 tšk.), penkti –FK „Šilutės“ jauniai (0 tšk.). Geriausių komandų žaidėjų prizai įteikti: Arnui Činauskui (FK „Šilutė“ jauniai), Ignui Pauliui („Svajonių komanda), Augustui Šteiniui („Pamarys“), Viliui Giedraičiui („Žvejas“) ir Evaldui Užkuraičiui („Šilutės vandenys“). Pirmenybių „bombardyriais“ tapo Aivaras Thales („Šilutės vandenys“) ir Darius Paldauskas („Pamarys“), įmušę po 29 įvarčius. Futbolo komandas sveikino, apdovanojo, čempionato rezultatus aptarė VšĮ „Šilutės sportas“ futbolo vadybininkas Romualdas Taršauskas bei pirmenybių vyr. teisėjas Svajūnas Česnulis. Salės futbolo pirmenybes rėmė Lietuvos futbolo mėgėjų lyga (LFML), paskyrusi komandoms prizininkėms piniginius čekius (200, 150 ir 100 eurų) apsipirkti „Hummel“ firmos parduotuvėse.

JAUNIMĄ UGDANTIEMS KLUBAMS – LFF KLUBŲ VYSTYMO FONDO LĖŠOS UGDYMO KOKYBEI GERINTI

Svajunas Cesnulis paskelbė 2017-12-15 00:37


Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomajam komitetui patvirtinus klubų vystymo paramos fondo administravimo taisykles, futbolo klubai, savo struktūroje ugdantys jaunimo komandas, pasinaudodami šio fondo finansavimu nuo šiol kasmet galės gerinti savo ugdymo procesų kokybę, kelti su jaunimu dirbančių trenerių kvalifikaciją.

LFF generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas pabrėžė, jog šio fondo įgyvendinimas yra svarbus žingsnis keliant jaunimo ugdymą į naują lygį: „Ugdant jaunimą turime užtikrinti aukščiausią kokybės lygį, o šis fondas suteiks galimybę klubams gerinti jaunuosius futbolininkus brandinančių trenerių kvalifikaciją ir užtikrinti modernių metodikų ir technologijų diegimą. Lietuvos futbolo federacija mato svarbą skatinti jaunimo ugdymą propaguojančius klubus, nes tai ne tik parodys pavyzdį kitiems, dar neįsitraukusiems klubams, bet ir ilgalaikėje perspektyvoje gali atnešti gerus rezultatus nacionalinių rinktinių kontekste“.

Į Fondo lėšas gali pretenduoti LFF A lygoje, LFF I lygoje, LFF II lygoje, LFF III lygoje, Moterų A lygoje ir / ar Futsal A lygoje dalyvaujantys futbolo klubai, kurie vykdo vidinę vaikų ir jaunimo sportinio ugdymo veiklą ir/ar yra futbolo akademijos, faktiškai vykdančios vaikų ir jaunimo sportinio ugdymo veiklą, valdytojai bei nuosekliai vysto futbolo klubą, atsižvelgiant į LFF strategijoje įtvirtintas bendruomenės futbolo klubo gerosios praktikos gaires.

Pilnavertės struktūros klubai paraišką finansavimui galės teikti vieną kartą per metus, o skirta parama vienam futbolo klubui pagal jo pateiktą paraišką negalės viršyti 10 tūkst. eurų.

Numatytos tokios pagrindinės klubų vystymo fondo paramos kryptys:
Vaikų ir jaunimo futbolo trenerių kvalifikacijos kėlimas;

Šiuolaikinių ugdymo programų, metodikų ir technologijų diegimas;

Už vaikų ir jaunimo programų įgyvendinimą futbolo klube atsakingo techninio direktoriaus veikla.

Projektą inicijavusio LFF Licencijavimo skyriaus direktorius Laurynas Zibolis tikino, jog sparčiai vystantis futbolo klubų struktūroms, poreikis tokiam sisteminiam klubų skatinimo įrankiui buvo didžiulis: „Džiaugiuosi, kad pagaliau jį turime ir jis bus panaudotas tikslingai – gerinti ugdymo kokybę ir profesionalumo lygį tokiuose klubuose, kurie yra ne vienadienės komandos, tačiau visaverčiai klubai su visų amžiaus grupių vaikų komandomis”.

„Turime vis didesnį skaičių futbolo klubų ir jų vadovų, kurie supranta, kad jokia kita įstaiga be paties klubo neišugdys tokių individualiai stiprių žaidėjų, kokie yra reikalingi šiuolaikiniame futbole. Tą gali padaryti tik pats klubas, ėmesis ilgalaikio ir tikslingo darbo jaunimo ugdymo srityje. Tik į tokius klubus yra prasminga ir tikslinga investuoti tiek Lietuvos futbolo federacijai, tiek savivaldybėms, tiek Vyriausybei“, – argumentavo L. Zibolis.

Klubų vystymo paramos fondo administravimo taisyklėmis numatytas sąlygas tenkinantys futbolo klubai gali teikti paraiškas fondui pagal pasirinktas kryptis ir už 2017 metus. Argumentuotas paraiškas LFF klubų vystymo paramos fondui galima pateikti el. paštu licencijavimas@lff.lt iki 2017 m. gruodžio 31 d.

2018 m. sezone paraiškų teikimas persikels į LFF paramos fondų internetinę platformą.

Šilutės raj. mažojo futbolo pirmenybės

Svajunas Cesnulis paskelbė 2017-12-12 04:25   [ atnaujinta 2017-12-13 05:31 ]visa pirmenybių statistika : www.lfml.lt

LFF parama FK"Šilutės veteranas"

Svajunas Cesnulis paskelbė 2017-11-29 22:29

    Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Paramos futbolui fondas 16-ajame etape parems 67 organizacijas,tame tarpe ir FK"Šilutės veteranas".Veteranų futbolo klubui skirta 375e. futbolo aprangai

16-ajai paraiškų atrankai buvo gautos 103 paraiškos. Fondo taryba po paraiškų analizės 67 paraiškėjams paskirstė daugiau nei 17 tūkstančių eurų vertės paramą aprangoms, vartams, kitam inventoriui, kursams trenerio licencijai gauti.

Atrankoje fondo taryba atsižvelgia į fondo taisyklėse skelbtus kriterijus, o taip pat į teritorinį principą – paramą buvo siekiama paskirstyti įvairiems Lietuvos regionams. 

Vertinant paraiškas prioritetai buvo teikiami pareiškėjams, kurie bendradarbiauja su LFF kituose projektuose, kvalifikuotų specialistų ir darbo patirties numatomoje finansuoti veikloje, paramos tęstinumą užtikrinantį papildomą finansavimą bei atitinka LFF futbolo strategijos tikslus.

Patvirtintų paraiškų teikėjai informaciją apie inventoriaus atsiėmimą gaus elektroniniu paštu.

LFF Paramos futbolui fondas skirtas padidinti įvairių organizacijų futbolo veiklai skiriamos paramos efektyvumą, tobulinti paraiškų teikimo procesą.  Iš viso per 16 etapų fondas jau  patenkino 682 paraiškų, kurioms skirta beveik 233 tūkst. eurų vertės parama.

A IR I LYGOS LICENCIJOMS – 25 PARAIŠKOS

Svajunas Cesnulis paskelbė 2017-11-21 20:57   [ atnaujinta 2017-11-21 20:58 ]

Dalyvauti 2018 m. sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) A ir Pirmos lygos klubų licencijavimo procese užsiregistravo 25 klubai bei komandos.

Paraiškas siekti iki šios dienos A lygos licencijos pateikė Marijampolės „Sūduva“, Vilniaus „Žalgiris“, „Trakai“, FK „Jonava“, Klaipėdos „Atlantas“, Kauno „Stumbras“, „Kauno Žalgiris“ ir FK „Palanga“.

Siekti Pirmos lygos licencijų užsiregistravo Utenos „Utenis“, Gargždų „Banga“, Vilniaus „Vytis“, Alytaus „Dainava“, Telšių „Džiugas“, Klaipėdos „Koralas“, Kėdainių „Nevėžis“, „Pakruojis“, „Panevėžys“, „Šilutė“, Tauragės „Tauras“ , Vilniaus „Panerys“, FC „Kupiškis“, taip pat antrosios „Stumbro“, „Trakų“ ir „Žalgirio“ ekipos bei Nacionalinė futbolo akademija.

Pažymėtina, jog licencijos pareiškėjai turi teisę proceso eigoje pereiti į aukštesnio ar žemesnio lygio (A lygos ar Pirmos lygos) procesą, taip pat pareiškėjų sąrašas gali pasipildyti. Tačiau tokie pasikeitimai galimi tik su sąlyga, jog klubas įgyvendina reikalavimus pagal nustatytus proceso terminus.

Sprendimai dėl A lygos licencijų skyrimo numatomi 2018 m. vasario pirmąją savaitę, I lygos licencijų išdavimas – vasario pabaigoje.

2018 metų A ir Pirmos lygos komandų dalyvius pagal sportinius ir licencijavimo kriterijus tvirtins LFF Vykdomasis komitetas.

LFML Nugalėtojų turnyro 2017 pagrindinė taurė atkeliauja į Kauną

Svajunas Cesnulis paskelbė 2017-11-14 00:14   [ atnaujinta 2017-11-14 00:16 ]

Lietuvos futbolo mėgėjų lygos (LFML) stipriausios komandos titulas keliauja į Kauną. Lapkričio 11 dieną vykusiame LFML Nugalėtojų turnyre triumfavo Kauno "Žaliakalnis".

LFML vasaros turnyrų sezonas kaip įprastai buvo palydėtas stipriausių įvairių šalies regionų komandų bendru turnyru, kuris vėl šiemet vyko Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos manieže.Šilutės miesto garbę gynė Šilutės raj. pirmenybių nugalėtojai "Pamarys" komandos futbolininkai.
Šiemet į turnyrą atvyko 8 komandos, kurios atstovavo Kauną, Panevėžį, Marijampolę, Jurbarką, Tauragę, Kėdainius, Šilutę ir Alytų.
Turnyrą komandos pradėjo suskirstytos į dvi grupes po 4. Po keletos valandos paaiškėjo, jog pusfinalius pasiekė Kauno "Žaliakalnis", Panevėžio "Baltic-Flora Express", Tauragės "Liberty Beach" ir Kėdainių "Ažytėnai".

Kovoje dėl 7 vietos Alytaus "Daugis" 2:1 pranoko Šilutės "Pamario" futbolininkus, o penktoji vieta turnyre atiteko Jurbarko "Imsrei" 3:0 nugalėjusiai Marijampolės "Eurostandartą".

Turnyro pusfinaliuose kaip ir buvo galima tikėtis netruko vyriškos kovos ir daug intrigos. Kauną atstovaujantis "Žaliakalnis" po atkaklios kovos įveikė "Liberty Beach" iš Tauragės ir prasimūšė į finalą. Kitame pusfinalyje "Ažytėnai" iš Kėdainių sužaidė lygiosiomis 1:1 su Panevėžio "Balticc-Flora Express", visgi pastarieji tiksliau mūšė baudinius ir prasibrovė į didijį finalą.

Mažajame finale Kėdainių ekipa 3:1 įveikė Liberty Beach. Turnyro finale kur kas pranašesni už varžovus buvo "Žaliakalnio" vyrai 3:0 pranokę panevėžiečius.

Turnyro galutinė komandų rikiuotė:

1. Kauno Žaliakalnis
2. Panevėžio Baltic-Flora Express
3. Kėdainių Ažytėnai
4. Tauragės Libery Beach
5. Jurbarko Imsrė
6. Marijampolės Eurostandartas
7. Alytaus Daugis
8. Šilutės Pamarys
Naudingiausias turnyro žaidėjas - Artūras Rimkevičius (Žaliakalnis)
Geriausias turnyro vartininkas - Henrikas Morkūnas (Liberty Beach)
Geriausias gynėjas - Laurynas Bratkauskas (Baltic-Flora Express)
Geriausias puolėjas - Martynas Vaitkus (Ažytėnai)
Veteranų revanšas

Svajunas Cesnulis paskelbė 2017-11-14 00:04   [ atnaujinta 2017-11-14 00:17 ]


2017-10-20, Romualdas Danielius MAŽUTIS
P. Rimkaus-Dieduko atminimo taurės turnyro nugalėtoja – Šilutės futbolo veteranų ekipa su vadovu R. Taršausku.
P. Rimkaus-Dieduko atminimo taurės turnyro nugalėtoja – Šilutės futbolo veteranų ekipa su vadovu R. Taršausku.

Šilutės stadione spalio 8 dieną surengtą tradicinį mažojo futbolo (8x8) turnyrą, skirtą Usėnų verslininko Petro Rimkaus-Dieduko atminimui, laimėjo Šilutės senjorų rinktinė, iškovojusi 3 pergales. Turnyro organizatorius – VšĮ „Šilutės sportas“ (direktorius D. Gricevičius, futbolo vadybininkas R. Taršauskas), rėmėjai – A. Jagminas, S. Malinauskas, A. Markvaldas, Č. Barauskas, A. Kvederis, G. Šatkus.

Iškovoti P. Rimkaus-Dieduko atminimo taurę siekė 4 komandos: Šilutės rajono čempionas „Pamarys” (vadovas V. Dedurkevičius), „Vandenys” (V. Urbonas), „Rusnė“ (E. Kolpertas) ir „Veteranai“ (S. Malinauskas). Pastarieji žaidė geriausiai ir įveikė visus varžovus. Senjorų entuziazmas bei ryžtas atsipirko su kaupu. Jie norėjo įrodyti, kad, rajono pirmenybėse neprasimušę į prizininkų gretas, gali daugiau. Ir įrodė. Veteranai rezultatu 4:2 nugalėjo „Vandenis”, antrose rungtynėse išplėšė pergalę prieš „Pamarį” – 2:1, po to įveikė „Rusnę“ – 2:0. Veteranai tapo turnyro nugalėtojais ir šventė pergalę prieš tuos varžovus, kuriems buvo pralaimėję Šilutės rajono pirmenybėse. Ekipos vartininkas R. Kostiuška vėliau pusiau rimtai, pusiau juokais sakė, kad rajono pirmenybėse senjorų komandoje trūko jo. Iš tiesų, Rytis moka „užvesti” komandą, pakelti jos dvasią.   Antrąją vietą užėmė „Vandenys”, įveikę „Rusnę“ rezultatu 3:2 ir nugalėję „Pamarį“ rezultatu 2:1. Treti – rusniškiai, įveikę „Pamarį“ rezultatu 1:0. „Pamariui” teko tenkintis ketvirtąja vieta. Geriausiu turnyro žaidėju išrinktas S. Česnulis, veteranų ekipos futbolininkas.

"Pamarys"-blogai pradėjo gerai užbaigė

Svajunas Cesnulis paskelbė 2017-11-14 00:03   [ atnaujinta 2017-11-14 00:18 ]

Šilokarčema

2017-10-21
Šilutės rajono mažojo futbolo pirmenybių čempionai, „Pamario“ futbolininkai.
Šilutės rajono mažojo futbolo pirmenybių čempionai, „Pamario“ futbolininkai.

Šilutės rajono mažojo futbolo (6x6) pirmenybių  čempionas – Šilutės „Pamarys“ (vadovas V. Dedurkevičius). Nors pamariškiai pradėjo pirmenybes pralaimėjimu 0:4 Vainuto „Vainutui”(A.Trakšelis),  tačiau po nesėkmės nepakriko, sutelkė jėgas ir paeiliui iškovojo 4 pergales. Jų kraitis – 12 taškų. Tad nei gera, nei bloga komandos pradžia sporte nereiškia tokią pat pabaigą - finiše laimi stipriausieji.

Pirmenybės startavo rugsėjo 6 dieną. Dalyvavo 6 komandos. Rungtynės vyko miesto stadione. Žaista ratų sistema ( 5 turai ). Po 4 turų net trys komandos turėjo surinkusios po 9 taškus. Į nugalėtojus pretendavo „Pamarys“, „Šilutės Vandenys“ ir „Rusnės Žvejas“. Šilutės veteranų ekipa, pergalėmis pradėjusi pirmenybes, pralaimėjo trečiojo ir ketvirtojo turo rungtynes  „Pamariui“ (3:4) ir „Rusnės Žvejui“ (4:6). Paskutinio turo rungtynes „Šilutės Veteranas“ (S. Malinauskas) žaidė su „Šilutės Vandenų“ komanda spalio 4 dieną. Senjorai atkaklumo neparodė, patyrė sutriuškinimą – 2:8. „Vandeniai”, prisidūrę 3 taškus, pasivijo „Pamarį“, tačiau  pirmosios vietos medaliai įteikti „Pamario“ futbolininkams, kurie antrajame ture buvo įveikę „Šilutės Vandenis“ rezultatu 4:1. Tai ir lėmė „Pamariui“ čempiono titulą.

Įvarčių lietus

Daugiausiai jų įmušė „Šilutės Veteranas“ – 24, „Šilutės Vandenys“ – 23, „Rusnės Žvejas“ – 22, „Pamarys“ – 16, „Vainutas“ – 11, FK „Šilutė“ (jauniai, treneris B. Mackevičius)) – 7. Komandų rikiuotė: „Pamarys“ – I vieta, 12 tšk., „Šilutės Vandenys“ – II v., 12 tšk., „Rusnės Žvejas“ – III v., 9 tšk., „Šilutės Veteranas“ – IV v., 6 tšk., „Vainutas“ – V v., 6 tšk., FK „Šilutė“ (jauniai) – VI v., 0 tšk. Geriausi komandų žaidėjai: Darius Paldauskas („Pamarys“), Darius Bartkus („Šilutės Vandenys“), Laurynas Urbikis („Rusnės Žvejas“), Darius Igaris („Šilutės Veteranas“), Vilius Stankaitis („Vainutas“), Ignas Paulius (FK „Šilutė“ jauniai). Beje, pajėgiausieji jaunių futbolininkai buvo pakviesti talkinti kitoms komandoms, todėl klubo pamaina, likusi be lyderių, liko ir be pergalių. Užtat atsarginiai žaidėjai gavo daugiau laiko rungtyniauti.


Usėnų Dėduko taurė

Svajunas Cesnulis paskelbė 2017-10-08 22:49

2017-10-08d. Šilutė

1v. FK"Šilutės veteranas 2.Šilutės vandenys 3.Rusnės žvejas 4.Pamarys

FK "Šilutės veteranas"

Šilutės raj. 6x6 futbolo pirmenybės

Svajunas Cesnulis paskelbė 2017-10-08 22:46   [ atnaujinta 2017-10-08 22:47 ]

    Baigėsi Šilutės raj. 6x6 futbolo pirmenybės, kurias organizavo Všį"Šilutės sportas" ir Lietuvos futbolo mėgėjų lyga.
1v. Pamarys 2.Šilutės vandenys 3.Rusnės žvejas 4.FK Šilutės veteranas 5.Vainutas 6.FK Šilutė jauniai
Geriausi komandų žaidėjai : Pamarys D.Paldauskas , Šilutės vandenys D.Bartkus, Rusnės žvejas L.Urbikas, Vainutas V.Stankaitis , FK Šilutė jauniai I.Paulius

PAMARYS

1-10 of 550