Naujienos‎ > ‎

„Čempionų paradą“ laimėjo Kauno trylikmečiai

Svajunas Cesnulis paskelbė 2011-12-12 06:30   [ atnaujinta 2013-08-26 07:10 ]

    VŠĮ „Šilutės sportas“  FK “Šilutė“ vaikai gim. 1998m.{Tren.S.Česnulis} Dalyvavo tarptautiniame mažojo futbolo turnyre 6x6 Panevėžyje

Turnyre kaip skelbė šeimininkų sukurta varžybų programėlė  dalyvauja :

„Čempionų paradas“

ŠILUTĖS komanda  - 2008m. Lietuvos mažojo futbolo 5x5 ČEMPIONĖ

KAUNO komanda – 2010m. Lietuvos futbolo 9x9 ČEMPIONĖ

PANEVĖŽIO komanda -2010m. Lietuvos mažojo futbolo 5x5 ČEMPIONĖ

RYGOS komanda - 2010m. Latvijos  futbolo 8x8 ČEMPIONĖ

ŠIAULIŲ komanda - 2011m. Lietuvos futbolo 9x9 ČEMPIONĖ

Mūsų miesto vaikai išvyko į turnyrą be pagrindinio savo komandos vartininko kuris susirgo. Panevėžio akademijos puiki salė, kurioje paklota dirbtinės žolės danga, kurioje galima rungtyniauti su futbolo bateliais kaip ir vasara stadione. Sporto salė didelė , todėl vaikai rungtyniavo  5x5 plius vartininkas. Vartai tai pat buvo didesni nei Šilutės sporto salėje. Rungtynės truko 25min.

Pirmąsias rungtynes žaidėme su fiziškai galinga Kauno FM komanda. Praėjo kiek laiko kol šilutiškiai prisitaikė prie sau neiprastos salės. Visas rungtynes pirmavę, neišlaikėme įgytos dviejų įvarčių persvaros pralaimėjome 6 – 5. Labai apmaudu, kad likus 40sekundžių dar rezultatas buvo lygus.

Antras rungtynes žaidėme su šeimininkų komanda pirmavome 3 – 1, ir vėl šio turnyro bėda, trūksta susikaupimo iki rungtynių pabaigos , rungtynių galutinis rezultatas 3 – 3. Šiose rungtynėse įvarti praleidome likus žaisti 5sekundes.

    Paskutines pogrupio rungtynes žaidėme su Rygos „Babite-Kauguri“-2.  Vėl šio turnyro bėda pirmaujant    3 – 1, rungtynės baigėsi  3 -3

Pogrupyje užimta trečia vieta ir ketvirtfinalyje teko rungtyniauti su kitame pogrupyje antrąją vietą užėmusia Panevėžio/Pasvalio komanda. Prieš šias rungtynes sunegalavo komandos lyderis ir kapitonas Linas Mėgelaitis, kuriam pakilo temperatūra. Tad tęsti kovą turnyre teko be savo komandos lyderio.  Labai nesėkmingai prasidėjo rungtynės ir jau sužaidus tik 5min. jau pralaiminėjome 3 – 0. Vaikai pakilo į varžovų komandos vartų šturmą, pelnėme du įvarčius tačiau kad išlyginti rezultatą pritrūko laiko 3 – 2.

    Kitose rungtynėse be didesnių problemų įveikiame Rygos „Babite-Kauguri“-1  rezultatu 4 – 1

Paskutines turnyro rungtynes dėl V-VI vietos teko žaisti su Šiaulių FA komanda. Vaikai rungtyniavo puikiai ir pasekta pergalė 2 – 1.

Turnyre užimta 5vieta.

    Komandos treneris S.Česnulis „vaikai žaidė tikrai gerai. Rungtyniavome prieš geriausias Lietuvos komandas. Trūko kai kur sėkmės, gal kai kur ir patirties, rungtynių pabaigas sužaidėme neužtikrintai, neapgalvotai. Reikia žaisti iki finalinio švilpuko pabaigos. Užtai buvome labai skaudžiai nubausti. Tai bus labai gera pamoka ateityje.“

FK “Šilutė“ R.Sirtautas, L.Mėgelaitis, V.Giedraitis, A.Pakalniškis, A.Macikas, B.Kiaulakis, O.Šapalas, D.Paičius, A.Bagdonas, M.Vismantas, R.Šimaitis, L.Drobnys,D.Srūgys.

Įvarčius komandai pelnė : V.Giedraitis -7 ,L.Mėgelaitis -4 , D.Paičius -3 , A.Bagdonas - 3, D.Srūgys - 3 

 


Comments