Naujienos‎ > ‎

2012/13m. LFF "Calsberg" taurė

Svajunas Cesnulis paskelbė 2012-09-05 10:48   [ atnaujinta 2012-09-05 10:51 ]
2012/13 m. LFF „Carlsberg" taurės IV etapo poros, FK Šilutė susitiks su Vilniaus Prelegentai. Prelegentų komandoje žaidžia nemažai žinomų žmonių.
Klubo nariai

    Prelegentų Vilniuje pilna visur. Jie vaidenasi per televiziją, kuria muziką ir įrašinėja albumus, vaidina teatre, rašo straipsnius laikraščiams, puoselėja  televizijos projektus. Vienas (kas tuo patikėtų) net profesionaliai žaidė krepšinį. Yra net ir tokių, kurie profesionaliai žaidė futbolą. Net ir Lietuvos rinktinėje. Dabar jie turi kitus darbus. Tačiau tokios laisvalaikio pramogos atidedamos, kai ateina laikas treniruotis arba žaisti futbolą. Nes futbolas - ne žaidimas,  o gyvybiškai svarbus poreikis.

Kaip ir alus - dažnas treniruotės ar rungtynių tęsinys. Kartais bokalas būna labai gilus ir jį gerti tenka iki paryčių. Bet tai - ne režimo pažeidinėjimas. Tiesiog taip turi būti.

Moterims su prelegentais nelengva. Bet joms su tuo tenka susitaikyti, nes prelegentas - ne profesija, o dvasios būsena. 

Ir šiaip - jei darbas trukdo futbolui, mesk darbą.

FK "Prelegentai" klubo prezidentas 1996-2006 metais

Vytaras Radzevičius

P.S. Nuo 2008 metų vasaros, po vizito Vienos zoologijos sode, klubo nariai, susižavėję tam tikru gyvenimo būdu,  komandai prilipdė neformalų pavadinimą „pandos".Comments