Naujienos‎ > ‎

2012/13 m. LFF "Carlsberg" taurė

Svajunas Cesnulis paskelbė 2012-09-30 12:34
2012/13 m. LFF taurės IV etape - "Spyrio" ir "Ventos" staigmenos
www.lff.lt

Sužaistos visos 2012/13 metų Lietuvos futbolo federacijos taurės ketvirtojo etapo rungtynės. Į penktąjį etapą pavyko prasibrauti tik vienai komandai iš trečiojo pagal pajėgumą diviziono - Kauno „Spyriui", o I lygos ekipų dvikovą kiek netikėtai laimėjo Kuršėnų „Venta".

II lygos Pietų zonoje ketvirtą vietą užimanti „Spyrio" komanda po itin efektyviai puolime sužaisto antrojo kėlinio 6:2 sutriuškino I lygos vidutiniokę Vilniaus „Poloniją".

Rungtynėse tarp dviejų šiame etape dalyvaujančių I lygos komandų - į medalius pirmenybėse pretenduojančių „Trakų" ir priešpaskutinę vietą užimančios Kuršėnų „Ventos" - kiek netikėtai 2:1 laimėjo svečiuose žaidę Šiaurės Lietuvos atstovai.

Intriga buvo ir „Šilutės" dvikovoje su nemažai buvusių futbolininkų savo gretose turinčiais Vilniaus „Prelegentais". Vis dėlto antrajame kėlinyje jaunesni Šilutės klubo futbolininkai įmušė du įvarčius ir įveikė varžovus 2:0.

„Palangos" ekipa kukliai 2:0 nugalėjo svečius iš Marijampolės „Ipukį", o Kėdainių „Nevėžis" Nemenčinėje nepasigailėjo žemiausiai reitinguojamos turnyro komandos - Kalvelių „Ave.Ko" - ir sutriuškino ją net 15:0. Šešiskart pasižymėjo rezultatyviausias I lygos snaiperis Aivaras Lyberis.

Be žaidimo į kitą etapą žengė Vilniaus „Granitas" ir Klaipėdos „Atlantas", nes jų varžovai Kauno „United" ir „Kėdainiai" neatvyko į rungtynes. 

Penktajame taurės etape į kovą įsijungs ir likusios aštuonios aukščiausioje lygoje rungtyniaujančios komandos -  Panevėžio „Ekranas", Vilniaus MFD „Žalgiris", Marijampolės „Sūduva", Šiaulių „Šiauliai", Pakruojo „Kruoja", Gargždų „Banga", Tauragės „Tauras" ir Alytaus „Dainava".

Penktojo etapo burtai bus traukiami spalio 4 d. nuo 13 val. Kaune, Nacionalinėje futbolo akademijoje.

2012/13 m. LFF taurės IV etapo rezultatai:

Trakų „Trakai" (LFF I lyga) - Kuršėnų „Venta" (I) 1:2 (0:0)

Kauno "Spyris" (II, Pietų zona) - Vilniaus „Polonija" (I) 6:2 (1:1)

Vilniaus r. Kalvelių "Ave.Ko" (SFL, B2) - Kėdainių „Nevėžis" (I) 0:15 (0:6)

„Palanga" (I) - Marijampolės „Ipukis" (III lyga, MAFF) 2:0 (1:0)

Vilniaus „Granitas" (I) - Kauno „United" (III lyga, Kauno apskrities futbolo federacija) 3:0 
(svečiai neatvyko)

Klaipėdos „Atlantas" 
(„General Financing A lyga") - „Kėdainiai" (I) 3:0 
(svečiai neatvyko)

„Šilutė" (I) - Vilniaus „Prelegentai" (III, VRFS) 2:0  (0:0)

Comments