Naujienos‎ > ‎

2012 m. Lietuvos futbolo federacijos I lygos pirmenybės

Svajunas Cesnulis paskelbė 2012-07-30 03:29   [ atnaujinta 2012-07-30 03:30 ]

Labai sėkmingai šilutiškiai pradėjo LFF I - lygos antrąją sezono dalį.Liepos 28d. Kėdainių stadione įveikdami turnyrinėje lentelėje antroje vietoje esančius FK"Nevėžis" futbolininkus 1-0. Apylygiai vykusiame susitikime vienintelį rungtynių įvartį tolimu tiksliu smūgiu pelnė Dovijus Česnulis.
    Antrajame kėlinyje mūsų komanda rungtyniavo aktyviau už varžovus,ir puikios progos neišnaudojo E.Užkuraitis.Kėdainių komanda nesukūrė per visas rungtynes nei vienos pavojingos situacijos prie FK"Šilutė" komandos vartų.Šilutiškiai nugalėjo pelnytai.
    Komandoje debiutavo nauji futbolininkai.K.Atutis,D.Surblys ir po pertraukos sugryžęs į komanda Evaldas Užkuraitis.Tiesa su komanda atsisveikino  dėl įvairių priežaščių R.Šalkauskas,K.Vilkys,J.Užkuraitis,A.Thales.
Sekančias rungtynes FK"Šilutė" žais 08.01d.{trečiadienį} 18.30val. su NFA {Kaunas}