Naujienos‎ > ‎

2012 m. Lietuvos futbolo federacijos I lygos pirmenybės

Svajunas Cesnulis paskelbė 2012-08-01 23:22   [ atnaujinta 2012-08-01 23:24 ]
Šilutiškiai kyla turnyrinėje lentelėje į ketvirtąją vietą

    Vakar mūsų komanda žaidė atkeltas rungtynes iš dešimtojo turo su Kauno nacionaline akademija.Kurioje surinkti geriausi Lietuvos jaunuoliai 17/18 metų.Tai Lietuvos U-19 rinktinė, kurioje visas rungtynes žaidė mūsų mokyklos auklėtinis Justas Raziūnas,kurio treneris Svajūnas Česnulis.Justas rungtyniavo aktyviai ir labai stengėsi žaisdamas prieš savo draugus.
Šiose rungtynėse komandai negalėjo padėti komandos žaidėjai K.Atutis,D.Surblys,A.Tolis.
    Nuo pat rungtynių pradžios FK"Šilutė" tvirtai perėme rungtynių vadžias i savo rankas ir jau rungtynių baigtį išsprendė per pirmąjį kėlinį.
    Pirmą įvartį tolimu smūgiu pelnė Dovijus Česnulis, kurio tai trečias įvartis trečiose rungtynėse iš eilės. Atrąjį įvartį fantastišku smūgiu iš 30metrų pelnė Robertas Šmitas,prieš tai neišnaudojas trijų puikių progų pelnyti įvartį.
    Trečiasis įvartis krito į varžovų vartus po pakelto kampinio,kai Evaldas Užkuraitis iššokęs aukščiausiai iš visų pelnė įvarti smūgiu galvą.
    Antrame kėlinyje komandos rungtyniavo apyligiai,ir ivarčiui pasiekti momentų daug nesukūrė.
    Puiki pergalė antrose rungtynėse iš eilės, antroje čempionato pusėje.
    Šilutės stadionas jau senai nematė tiek gausiai susirinkusių žiūrovų.Pagal oficialų protokolą žiūrovų susirinko 300.Naujai susibūrė ir FK"Šilutė" fanai, kurie savo skanduotėmis puikiai palaikė  komanda. Porungtynių žaidėjai dėkojo savo fanams.
    Sekančias rungtynes FK"Šilutė" žais savo stadione 08.04d.{šeštadienis} 16.00val. su Vilniaus "Granitas",kurie turnyrinėje lentelėje turi tiek pat taškų kaip ir mūsų komanda.


FK"Šilutė" :
L.Valius,E.Zakaras,E.Lukoševičius,H.Grigas,M.Komovas,Z.Butkus,A.Šlušnys,E.Užkuraitis,
D.Česnulis,R.Šmitas,
T.Kazlauskas.Antrą kėl.žaidė
R.Girtautas,M.Alilujev,V.Šreiberis,E.Macijauskas

FK "Šilutė" su savo fanais
foto Indrės Toliutės


 
Comments