Naujienos‎ > ‎

2012 m. Lietuvos futbolo federacijos I lygos pirmenybės

Svajunas Cesnulis paskelbė 2012-04-21 23:35   [ atnaujinta 2012-04-21 23:42 ]
    Antrąsias turo rungtynes Šilutės komanda žaidė Kėdainiuose su FK "Kėdainiai" komanda. Į rungtynes Kėdainiuose su komanda negalėjo išvykti trys pagrindinės sudėties žaidėjai M.Aliliujev,T.Kazlauskas,Z.Butkus. Ir Šilutės komanda turėjo daryti pakeitimus pagrindinės komandos sudėtyje.
    Rungtynės Kėdainiuose prasidėjo tikrai vangiai.Gal tai lėmė atšiles oras,tačiau abi komandos nedemonstravo gero įdomaus futbolo.Pirmąjį kėlinį nei prie vienų vartų nebuvo sukurta nei vienos progos pelnyti įvarti.
    Antrąjį kėlinį pradėjo kiek aktyviau šilutiškiai.Po puikaus R.Šalkausko perdavimo R.Šmitas iššoko vienas prieš vieną su Kėdainių komandos vartininku ,tačiau smūgiuoti paskubėjo ir kamuolys pralėkė virš vartų.
    Po penkių minučių M.Komovas iššoką vienas prieš vieną su varžovų vartininku , bet per ilgai galvojo ką daryti ar atlikti perdavimą ar smūgiuoti į vartus,kol galvojo gynėjai išmušė kamuolį į kampinį.Ir vėl neišnaudota puiki proga įvarčiui pasiekti.O futbole ne įmuši tu įmuš tau....Taip ir atsitiko šiose rungtynėse.Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 9min. labai grubiai suklydus mūsų gynėjų linijai Kėdainių komandos žaidėjas išnaudoja vienintelę proga šiose varžybose.Gaila tačiau pralaimėjome  
FK"Šilutė" rungtyniavo :
L.Valius,V.Grėbliūnas,E.Lukoševičius,A.Tolis,M.Komovas,H.Grigas,A.Šlušnys,E.Zakaras,
D.Paldauskas,R.Šalkauskas,R.Šmitas,ant.kėl. žaidė R.Girtautas,J.Užkuraitis,
    Sekančias III-turo rungtynes FK "Šilutė" žais Kaune NFA stadione balandžio 28d. su Jonavos "Lietava"

Comments