2012 m. Lietuvos futbolo federacijos I lygos pirmenybės

Svajunas Cesnulis paskelbė 2012-10-22 01:34

Šilutės ''Šilutė'' įveikė Vilniaus ''Poloniją'' (2:0)

2012-10-22 10:25:49

Šeštadienį, spalio 20 d., namuose Šilutės „Šilutė“ futbolininkų komanda sužaidė paskutiniąsias LFF I lygos varžybas. Rezultatu 2:0 mūsiškiai įveikė Vilniaus „Polonijos“ sportininkus.

Šilutiškiams visą rungtynių laiką sekėsi kontroliuoti kamuolį. 12-ąją rungtynių minutę įvartį pelnė A. Tolis, o 23-iąją minutę - Z. Butkus.

Mūsų miesto komandos sirgaliai apdovanojo futbolininkus dainomis ir gausiais plojimais.

Po kiekvienos nesėkmingos Vilniaus „Polonijos“ atakos iš sirgalių tribūnos pasigirsdavo garsi skanduotė: „Priešininkams baigėsi balius, mūsų vartus saugo Valius!“ (Šilutės futbolo komandos komandos vartininkas L. Valius – redakcijos pastaba).

Šiuo metu Šilutės „Šilutė“ LFF I lygoje yra šeštoje vietoje ir turi 32 taškus.

Spalio 27 dieną išvykoje mūsų futbolininkai žais paskutiniąsias lygos varžybas su Kauno „NFA“. Linkime šilutiškiams, kuo didžiausios sėkmės.