Naujienos‎ > ‎

Abu Panevėžio klubai išimties tvarka priimti į LFF I lygą

Svajunas Cesnulis paskelbė 2015-02-25 08:44
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomasis komitetas (VK) priemė sprendimą dėl 2015 metų sezono LFF I lygos dalyvių. Nutarta leisti pirmenybėse dalyvauti 20 komandų. Kelios iš jų priimtos į lygą išimties tvarka, todėl joms skirtos sankcijos.

LFF VK sprendimu, išimties tvarka teisė dalyvauti I lygoje suteikta FK „Panevėžys" ir Panevėžio „Ekranui". Klubams skirta 6 taškų atėmimo sankcija. Iki kovo 16 d. klubai turės įgyvendinti licencijavimo reikalavimus ir panaikinti turimus pradelstus įsipareigojimus. 

Jau anksčiau teisė dalyvauti I lygoje išimties tvarka suteikta Gargždų „Bangai", Alytaus „Auskai" ir Alytaus „Dainavai". Šie klubai sezoną pradės su minus 3 taškais bei taip pat turės iki kovo 16 d. pateikti licencijavimo dokumentaciją ir įrodyti, jog neturi pradelstų įsipareigojimų. 

I lygoje taip pat rungtyniaus praėjusio sezono dalyviai Vilniaus MRU, Kazlų Rūdos „Šilas", Jonavos „Lietava", Kėdainių „Nevėžis", Tauragės „Tauras", Radviliškio „Lokomotyvas", „Šilutė", Vilniaus "Žalgirietis" ir „Palanga", naujokai iš II lygos F.B.K „Kaunas", Telšių „Džiugas", Kretingos „Minija" ir Kelmės „Kražantė" bei dublerinės Pakruojo „Kruojos" ir „Trakų" komandos.

I lygos varžybų startas numatytas kovo 28-ąją.
Comments