Naujienos‎ > ‎

"Amber Cup" turnyre kovoje dėl 3 vietos pajėgesnė buvo Lietuvos U-17 rinktinė

Svajunas Cesnulis paskelbė 2014-08-24 22:57   [ atnaujinta 2014-12-14 02:12 ]

Sekmadienį tradiciniame Lietuvos futbolo federacijos (LFF) jaunimo U-17 rinktinių "Amber Cup" turnyre buvo žaidžiamos rungtynės dėl vietų. Pirmajame dienos susitikime Vokietijos Šlėzvigo-Holšteino regiono rinktinė po baudinių įveikė Ukrainos komandą ir iškovojo penktąją vietą, o dviejų Lietuvos rinktinių susitikimas kovoje dėl 3 vietos baigėsi vyresniųjų futbolininkų pergale rezultatu 2:0.

Lietuvos rinktinių dvikovoje - pajėgesni vyresnieji

Kitos turnyro rungtynės turėjo pamaloninti Lietuvos rinktinės gerbėjus, nes "Amber Cup" trečios vietos likimas sprendėsi Lietuvos U-17 ir U-16 rinktinių susitikime.

Pajėgesni šioje dvikovoje buvo vyresnieji, kurie jau 5-ą minutę pirmavo po Eligijaus Jankausko tikslaus smūgio ir pirmajame kėlinyje galėjo dar ne kartą pasižymėti, tačiau jaunesniųjų gretose užtikrintai rungtyniavo Titas Krapikas, kuris vėliau buvo apdovanotas geriausiu turnyro vartininko prizu. Beje pirmojo kėlinio įvykius apkartino sunki U-16 rinktinės nario Džiugo Sūnelaičio trauma, kuris buvo tiesiai išvežtas į ligoninę.

Visgi po pertraukos Lietuvos U-17 rinktinė privertė suklysti savo jaunesniuosius kolegas ir po aštraus Deivido Šešplaukio reido bei perdavimo į vartininko baudos aikštelę, U-16 rinktinės futbolininkai nukreipė kamuolį į savo vartus. Beje U-16 rinktinė rungtynes baigė mažumoje, nes 64 minutę už antrą įspėjimą iš aikštės buvo išvarytas Titas Aukštuolis.

Deivio Kančelskio auklėtiniai turnyrą baigė be pralaimėjimų ir užėmė trečiąją vietą, o Roko Garasto treniruojami jaunesnieji futbolininkai buvo priversti tenkintis ketvirtąją vieta.