Naujienos‎ > ‎

Apžvalga: Šilutės futbolas 2012 metais

Svajunas Cesnulis paskelbė 2013-01-10 11:51   [ atnaujinta 2013-01-10 23:20 ]

* LFF I lygos pirmenybėse FK „Šilutė“ sužaidė 27 rungtynes, pasiekė 8 pergales, 8 rungtynes baigė lygiosiomis, 11 pralaimėjo, pelnė 33 taškus, turnyrinėje lentelėje užėmė 7 vietą.

14-mečių berniukų komanda Lietuvos I-Lygos pirmenybėse iškovojo II-vietą  (treneris S.Česnulis)

Pirmenybių geriausiu saugu pripažintas Linas Mėgelaitis, o geriausiu puolėju V.Giedraitis

* 14-mečių berniukų mažojo futbolo turnyre Panevėžio futbolo akademijos taurei laimėti „Šilutės“ berniukų komanda (treneris S.Česnulis) iškovojo čempionų taurę.

Justas Raziūnas atstovaudamas NFA komandai tapo Lietuvos čempionu

Justas Raziūnas dalyvavo Lietuvos jaunių rinktinės sudėtyje Europos čempionato Elitinių komandų varžybose, Justas Raziūnas ir Aurimas Skurdelis rungtyniavo Lietuvos rinktinės U-18 komandos sudėtyje prestižiniame V.Granatkino turnyre Sankt-Peterburge.

Justas Raziūnas mokinasi ir treniruojasi Nacionalinėje futbolo akademijoje Kaune.

Arvydas Miklovis ir Linas Mėgelaitis mokinasi ir treniruojasi Nacionalinėje futbolo akademijoje Panevėžyje.

FK „Šilutės veteranas“ Lietuvos senjorų pirmenybėse iškovojo 5/8 vietą.

Kaune „Pavasario taurė-2012“ merginų turnyre Šilutės „Blizgės“ iškovojo bronzos  apdovanojimus.

Įvairaus amžiaus Lietuvos jaunių rinktinėms atstovavo : A.Skurdelis, J.Raziūnas, L.Konaverskis, D.Bunokas, A.Miklovis, L.Mėgelaitis.