Naujienos‎ > ‎

Du greiti čekų įvarčiai lėmė U-18 rinktinės nesėkmę

Svajunas Cesnulis paskelbė 2013-01-09 10:36

Lietuvos U-18 (gimę 1995 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė V.Granatkino atminimo turnyre Sankt Peterburge turėjo pripažinti Čekijos bendraamžių pranašumą rezultatu 0:3.

Lietuvos futbolininkams, kurie į turnyrą atvyko be kelių lyderių, o paskutinę dvikovą pradėjo pasikeitusios sudėties, labai nesėkmingai susiklostė rungtynių pradžia.

Jau šeštą minutę po sumaišties baudos aikštelėje čekų žaidėjas iš arti nukreipė kamuolį į vartus. 12 min. tas pats varžovas pasižymėjo dar kartą.

Antrąjį kėlinį lietuviai pradėjo atlikę kelis keitimus ir tai leido pagyvinti žaidimą, tačiau pasižymėti mūsiškiams nepavyko. Likus žaisti aštuonias minutes čekai pelnė trečiąjį įvartį.

„Tenka pripažinti, kad mūsų grupė labai pajėgi, sutikome varžovus, kurie patenka tarp Europos geriausiųjų. Reikia iš to pasimokyti ir įgyti patirties, - sakė Lietuvos rinktinės treneris Antanas Vingilys - Šiandien pirmoje rungtynių pusėje daviau pasireikšti mažiau žaidusiems futbolininkams ir kovoti su varžovu sekėsi sunkiai. Antrajame kėlinyje rungtyniavo labiau patyrę žaidėjai, pavyko sukurti progų. Tačiau meistriškumo mums dar trūksta."

Kitas turnyro rungtynes lietuviai žais šeštadienį 10 valandą su Latvijos rinktine. Sekmadienį šios poros nugalėtojas ir pralaimėtojas susitiks su C arba D grupės ekipa rungtynėse dėl 13-16 vietų.