Naujienos‎ > ‎

FK "Šilutė" I lygos sezoną pradėjo lygiosiomis

Svajunas Cesnulis paskelbė 2015-03-29 23:35   [ atnaujinta 2015-03-30 00:05 ]

    Nerezultatyviomis lygiosiomis 0:0 LFF I lygos startą pradėjo Kauno FBK „Kaunas", kuris namų aikštelėje priėmė „Šilutės" futbolininkus.

     Pirmajame kėlinyje kova vyko apylygiai, nors daugiau progų susikurti pavyko šilutiškiams, tačiau nei vienai komandai nepavyko pasižymėti įvarčiu. 42-ąją minutė „Šilutė" turėjo progą pasižymėti, tačiau kauniečių gynyboje puikiai žaidė Tomas Čeliauskas ir leido savo komandai išvengti įvarčio.

     Baigiantis kėliniui, 44-ąją minutę, raudona kortelė buvo parodyta „Šilutės" žaidėjui Maksimui Lukaševičiui, kuris neleistinai spyrė varžovui į krūtinę ir buvo pašalintas iš aikštelės. Per pirmąjį kėlinį komandos taip ir nesukūrė rezultatyvių progų ir prieš ilgąją pertrauką rungtynėse vis dar buvo lygybė..

     Antrajame kėlinyje kauniečiai turėjo žaidėjų kiekybinę persvarą ir perėmė iniciatyvą, tačiau ja nepasinaudojo. Nors „Šilutė" ir turėjo vienu žaidėju mažiau, tačiau sugebėjo susikurti ne vieną palankią progą. Visgi, jomis pasinaudoti svečiams nepavyko.

      Per pridėtą rungtynių laiką kauniečiai bandė pralaužti šilutiškių vartus, tačiau kietą gynybą demonstravusi „Šilutė" varžovams pasižymėti neleido. Įvarčių per rungtynes taip ir nepelniusios komandos I lygos naująjį sezoną pradėjo lygiosiomis 0:0.

 

Rungtynių statistika

Kauno „Kaunas" - Šilutės „Šilutė" 0:0 (0:0)

NFA stadionas: 78 žiūrovai

Įspėjimai: 40 min. Edgaras Lukoševičius - geltona kortelė („Šilutė"), 42 min. Laimonas Trakšelis - geltona kortelė („Šilutė"), 44 min. Maksim Lukashevich - raudona kortelė („Šilutė").


FK "Šilutė" 

L.Valius,M.Lėkis,A.Žernys{62min.S.Pilypas},E.Lukoševičius,P.Juška,M.Lukaševič,

M.Kižys{65min.D.Paldauskas}, D.Surblys,L.Trakšelis, S.Babilius{54min.A.Nausėdas},

P.Belanovsky{85min.M.Golubovskis}

 

Comments