Naujienos‎ > ‎

FK "Šilutė" rungtyniavo Estijoje

Svajunas Cesnulis paskelbė 2015-06-29 22:15

Všį  „Šilutės sportas“  futbolininkai dalyvavo futbolo turnyre Estijoje

FK „Šilutė“  vaikai dalyvavo jau trylikta kartą vykstančiame turnyre „summercup“ Estijoje Parnu mieste. 2014metais turnyre dalyvavo 143 komandos,šiais metais 167komandos,  tai 2500 jaunųjų futbolininkų iš Estijos,Lietuvos,Latvijos,Ukrainos,Baltarusijos,Rusijos,Lenkijos,Suomijos,Švedijos. Iš Suomijos atvyko 50 futbolo komandų, juos atlydėjo įspūdingas būrys jų palaikančių tėvelių. Parnu miestas tai Estijos vasaros sostinė, kuri futbolo turnyro metu sulaukia apie 3500 svečių. Šiuo metu pradėtas remontuoti senasis miesto stadionas, per turnyro atidarymą miesto Meras pažadėjo kad sekančiame turnyre finalinės rungtynės vyks jau naujame šiuolaikiškame stadione

Šiais metai šilutiškių išvyko keturios futbolo komandos kurias lydėjo treneriai  B.Mackevičius, R.Čeliauskas ir S.Česnulis.

Geriausiai sekėsi mūsų dešimtmečiams kurie savo pogrupyje laimėjo visas rungtynes nepralaidę nei vieno įvarčio į savo vartus o patys įmušė net 26 įvarčius. Per didelis pasitikėjimas savo jėgomis padarė „meškos“ paslaugą. Vaikai tinkamai nenusiteikė ketvirtfinalio rungtynėms ir praleistas kvailas, atsitiktinis įvartis beveik iš aikštės vidurio išderino vaikus iš sau įprasto žaidimo, pradėta skubėti, niekas nesigavo to pasekoje pralaimėtos rungtynės 0-1, mūsų komandą nubloškė rungtyniauti dėl 5/8 vietų. Čia vaikai padarė reikiamas išvadas ir sekančiose varžybose sutriuškino varžovus 6-1.  Rungtynėse dėl 5/6 vietos įveikta komanda iš Estijos  1-0. Tad galutinė vieta penkta. Šioje amžiaus grupėje dalyvavo  32 komandos. Praleisti tik 2 įvarčiai o įmušti  32, tačiau turnyro sistema tokia, tad tenkintis reikia užimta vieta, nors trenerio manymu vaikai tikrai turėjo visas galimybes rungtyniauti finale. Nieko atsigriebsime kitais metais.

Mūsų vyriausia grupė keturiolikmečiai tris rungtynes laimėjo ir dvi pralaimėjo. Iš turnyre dalyvavusių  16 komandų užimta penkta vieta.

Dvylikamečiai vaikai tris rungtynes laimėjo ir tris pralaimėjo. 10 vieta iš 32 komandų

Antroji dešimtmečių komanda posirodė kiek kukliau laimėjo vienas rungtynes pralaimėjo keturias.

Kiekviena komanda sužaidė po šešias varžybas, vaikai aplankė akvaparką, dalyvavo miesto šventėje, Hanza mugėje.

Turnyro organizatoriai įteikė kvietimą į kitų metų turnyrą. Registracija prasideda iškart pasibaigus turnyrui. Turnyre norinčių dalyvauti komandų skaičius auga, o vietų skaičius ribotas.


Comments