Naujienos‎ > ‎

I lygoje pergalių serijas pratęsė "Stumbras" ir "Šilas"

Svajunas Cesnulis paskelbė 2014-05-04 22:48
www.lff.lt

    LFF I lygos 4-ajame ture pergales atkakliuose susitikimuose iškovojo lygoje pirmaujantys Kauno „Stumbro" (12 tšk.) ir Kazlų Rūdos „Šilo" klubai (9 tšk.) bei lentelės viduryje įsitvirtinusios Kauno „Spyrio", Tauragės „Tauro", Jonavos „Lietavos" komandos. Lygiosios buvo užfiksuotos tik Palangoje, kurioje vietos klubas pasidalino taškais su „MRU".


Lyderiai susidūrė su rimtu pasipriešinimu


Nacionalinės futbolo akademijos stadionas priėmė „Stumbro" ir Utenos „Utenio" dvikovą. Kauniečius rungtynių pradžioje į priekį įspūdingu smūgiu iš toli išvedė Vilius Armanavičius. Svečiai smarkiai suaktyvino puolimą antrajame kėlinyje, tačiau nesugebėjo pralaužti „Stumbro" gynybos redutų. Minimalia persvara nugalėjęs „Stumbras" iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės ir žengia pirmoje vietoje.

 

„Šilo" pirmoji dvikova namų stadione prieš „Šilutę" buvo itin permaininga ir rezultatyvi. Šeimininkai pirmavo po Audriaus Tolio įvarčio į savus vartus. Antrojo kėlinio pradžioje „Šilutė" sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą po Aido Capo įvarčio, bet ir įsiveržti į priekį, pasižymėjus Deividui Lukošiui. Susidūrę su grėsme patirti pirmąją nesėkmę sezone, „Šilo" futbolininkai nesupanikavo ir pasinaudojo varžovų klaidomis. Ramūnas Mačežinskas nukreipė kamuolį į „Šilutės" vartų tinklą po standartinės padėties, o rungtynių pabaigoje Andrius Urbšys baudos smūgiu įmušė lemiamą įvartį. Pergalė 3:2  leido Kazlų Rūdos komandai pakilti į antrą vietą.


 Po ketvirtojo turo į lygos trejetuką iššoko „Spyris". Kauno komanda savo pirmąsias namų rungtynes sužaidė Stepono Dariaus ir Stasio Girėno stadione ir nukovė Vilniaus „Žalgirietį" rezultatu 3:1. Pirmajame kėlinyje šeimininkai pirmavo po Karolio Gvildžio ir Aurimo Raginio įvarčių. Tomas Misiūno tikslus smūgis antroje rungtynių dalyje atgaivino vilniečių viltis, tačiau jas užgesino įspūdingas Audriaus Kšanavičiaus smūgis iš standartinės padėties. Pralaimėjimas nubloškė „Žalgirietį" į 5 vietą.


Permainos lentelės viduryje

„Tauras" iškovojo pirmą pergalę namuose įveikdami Panevėžio „Baltiją" 2:1. Visi trys įvarčiai buvo pelnyti rungtynių pradžioje per septynių minučių intervalą. Ignas Niurka išvedė svečius į priekį, tačiau greiti ir tikslūs Simono Babiliaus ir Luko Artimavičiaus smūgiai pakeitė situaciją. Su 6 taškais „Tauras" įsitvirtino lygos šešetuke, o „Baltija" tebelūkuriuoja paskutinėje vietoje.

Vienintelė „Lietava" iškovojo pergalę svečiuose 1:0 nugalėdama Radviliškio „Lokomotyvą". Panevėžio futbolo akademijos stadione susirinkę žiūrovai išvydo tik Aivaro Lyberio įvartį besibaigiant pirmajam kėliniui. Antrajame kėlinyje Marius Ligeika du kartus buvo įspėtas teisėjo, todėl turėjo palikti aikštę. Jonaviškiai nepasinaudojo įgyta dauguma ir tenkinosi minimalia pergale. „Lokomotyvas" Panevėžyje pralaimėjo jau trečią kartą šį sezoną.

"Palanga" - MRU rungtynių foto akimirkos

Paskutinėse turo rungtynėse "Palanga" taip pat atidarė namų sezoną ir nudžiugino aistruolius lygiosiomis 1:1 su Vilniaus MRU. Palangiškius į priekį išvedė Karolis Laukžemis, o pries pertrauką MRU komandai rezultatą išlygino Nikolajus Misiukas.

Comments