Naujienos‎ > ‎

I lygos finiše "Nevėžis" iškovojo sidabrą, "Trakai" - bronzą

Svajunas Cesnulis paskelbė 2013-10-27 09:23
Sekmadienį paskutiniojo turo rungtynėmis finišavo Lietuvos futbolo federacijos I lygos pirmenybės. Antrus metus iš eilės sidabrą iškovojo Kėdainių „Nevėžis", o bronza pirmą kartą atiteko „Trakų" klubui. Aukso medalius jau anksčiau buvo užsitikrinęs „Klaipėdos Granitas".

Šalia nugalėtojų pakylos liko naujokas Kazlų Rūdos „Šilas", o penktas - kitas debiutantas Kauno „Spyris". Šešta pozicija turėjo tenkintis praėjusių metų nugalėtoja Jonavos „Lietava". Antrajame lygos šešetuke paskutinio turo dvikovos pozicijoms reikšmės nebeturėjo.

Paskutinio turo centrinės rungtynės ir bene įdomiausios vyko Trakuose, kur vietos ekipa rungtyniavo su "Šilu". Pagrindiniai šios dvikovos įvykiai buvo užfiksuoti antrajame kėlinyje. 58 minutę "Trakų" veteranas Virmantas Lemežis tolimu smūgiu įveikė svečių vartininką, o šiek tiek vėliau po jo perdavimo pergalę ir kartu bronzinius medalius "Trakams" įtvirtino Jevgenijaus Morozo tikslus smūgis.

Kitose turo rungtynėse žiūrovai galėjo mėgautis įvarčių lietumi, tačiau tose dvikovose intrigos nebūta. Lygos nugalėtojai "Klaipėdos Granitas" namuose net 7:2 sutriuškino "Lietavą". Šiame mače "hatrick'u" pasižymėjo ir snaiperių sąraše "Nevėžio" puolėją Aivarą Lyberį pasivijo klaipėdietis Edgaras Mastianica. Abu futbolininkai šį sezoną pelnė po 18 įvarčių.

Sezoną įtikinama pergale baigė sidabro medalius iškovojęs "Nevėžis". Kėdainiečiai savo žiūrovų akivaizdoje nepaliko vilčių Kauno "Spyriui" ir sutriuškino šią komandą 4:0.

Antrajame lygos šešetuke iš trijų rungtynių buvo sužaistos tik dvi, nes sostinės derbis tiesiog neįvyko. VMFD "Žalgiris-3" taip ir nesulaukė savo varžovų "Polonijos" futbolininkų.

Kitose rungtynėse Radviliškio "Lokomotyvas" rezultatu 6:0 sutraiškė "Palangos" futbolininkus, o Panevėžio "Baltija" išvykoje 3:1 pranoko "Šilutę".