Naujienos‎ > ‎

Ištraukti 2016 m. sezono LFF taurės I ir II etapų burtai

Svajunas Cesnulis paskelbė 2016-05-04 01:23
Ištraukti 2016 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės varžybų I ir II etapo burtai.

Šį sezoną atnaujintose taurės varžybose iš viso dalyvaus 59 komandos. Burtų keliu paaiškėjo, kurios šešios iš III ir IV lygų ekipų pradės kovas pirmajame etape - trejos rungtynės per artimiausią savaitę vyks Joniškyje, Vilniuje ir Elektrėnuose.

Likusios 17 žemesniųjų lygų komandų kovas pradės nuo II etapo. Prie jų prisijungs 31 komandos iš Pirmos bei II lygos, tad iš viso šiame etape gegužės mėnesį rungsis 48 ekipos.

Burtai lėmė, jog iš karto susitiks du gilias tradicijas turintys ir praeityje taurės varžybose triumfavę klubai iš Pirmos lygos - Kėdainių „Nevėžis" ir FBK „Kaunas".

II etape vyks dar dvejos Pirmos lygos ekipų dvikovos: lyderis Kazlų Rūdos „Šilas" susitiks su „Šilute", o „Vilniaus Vytis" išbandys jėgas su Alytaus DFK „Dainava'.

Visuose šio sezono LFF taurės etapuose nugalėtojai paaiškės per vienerias rungtynes. Pagal varžybų nuostatus, žemesnių lygų komandos rungtyniaus namuose.

„SMScredit.lt A lygos" rungtyniaus nuo trečiojo etapo (šešioliktfinalio). Taurės varžybų sezono finišas numatytas rugsėjo mėn. pabaigoje. 
2016 m. LFF taurės I etapo poros
1. Joniškio „SANED" (III, ŠAFF) - Marijampolės „Švyturys" (III, MAFF)
2. Vilniaus „Reaktyvas" (IV, SFL C) - Vilniaus "Kruša" (III, VRFS)  
3. Elektrėnų „Versmė" (IV, SFL B) - Klaipėdos "Sendvaris" (III, KLFF)  

2016 m. LFF taurės II etapo poros
4.    Kėdainių "Nevėžis" (I) - FBK "Kaunas" (I)
5.    Gargždų "Pramogos-Ąžuolas" (II, Vakarų) - Radviliškio "Lokomotyvas" (I)
6.    Vilniaus "Viltis" (II, Rytų) - Kybartų "Sveikata" (II, Pietų)  
7.    "Akmenės Cementas" (II, Vakarų) - Telšių "Džiugas" (I)
8.    "Vilniaus Vytis" (I) - Alytaus DFK "Dainava" (I)
9.    Šiaulių "Juventa-99" (II, Vakarų) - Vilniaus "Rotalis" (II, Rytų)
10.     Panevėžio "Sportidus" (III, PAFF) - Kauno "Lygis" (II, Pietų)
11.     Plungės "Babrungas" (II, Vakarų zona) - Vilniaus "Fakyrai-MRU" (II, Rytų)  
12.     Vilniaus TEC (III, VRFS) - ŠSPC "Radviliškis" (II, Vakarų)
13.     FK „Kėdainiai" (III lyga, KAFF) - FK „Palanga" (I)
14.     Marijampolės "Eurostandartas" (III, MAFF) - Biržų "Širvėna" (II, Vakarų)
15.     Šiaulių „Saulininkas" (III, ŠAFF) - Prienų "Rūdupis" (II, Pietų)
16.     Šiaulių „Adiada" (III, ŠAFF) - Kauno „Galinta" (III, KAFF)
17.     Rungtynių nr. 3 nugalėtojas - FK "Visaginas" (II, Rytų)
18.     Vilniaus "Navigatoriai" (III, VRFS)  - FC "Pakruojis" (II, Vakarų) 
19.     Vilniaus "Tera-SŽK" (II, Rytų) - FK "Panevėžys" (I)
20.     Alytaus FA "Dainava" (II, Pietų) - Kretingos "Minija" (I)
21.     FK "Šilutė" (I)  - Kazlų Rūdos „Šilas" (I) 
22.     Ukmergės „Spartakas" (III, VRFS) - Gargždų „Banga" (I lyga)
23.     Klaipėdos "Koralas" (II, Vakarų) - Kelmės "Kražantė" (I)
24.     Vilniaus „Vova" (IV, SFL C) - Rungtynių nr. 1 nugalėtojas
25.     Vilniaus „Olimpija" (III, VRFS) - Vilniaus FM "Ateitis" (II lyga, Rytų zona) 
26.     Vilniaus "Granitas" (III, VRFS) - Klaipėdos „Sarema" (III, KLFF)
27.     Vilniaus "Euforija" (IV, SFL D)  - Rungtynių Nr. 2 nugalėtojas
Comments