Naujienos‎ > ‎

"Klaipėdos Granitas" užsitikrino stipriausios I lygos komandos titulą

Svajunas Cesnulis paskelbė 2013-10-07 02:00   [ atnaujinta 2013-10-07 02:02 ]

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos aukso medalius užsitikrino šio sezono debiutantė „Klaipėdos Granito" komanda. Tai paaiškėjo 24 turo rungtynėse, kuriose klaipėdiečiai 5:1 sutriuškino Kazlų Rūdos „Šilą" ir iki pirmenybių pabaigos likus trims turams turi 11 taškų persvarą prieš artimiausią persekiotoją Kėdainių "Nevėžį".

„Klaipėdos Granito" pergalę lėmė pirmojo kėlinio įvykiai, kuriuose šeimininkai pelnė du įvarčius nuo 11 metrų atžymos bei iš aikštės buvo pašalintas „Šilo" ekipos vartininkas. Po pertraukos klaipėdiečiai pelnė dar tris įvarčius ir šventė pergalę.

Klaipėdiečių triumfą I lygos pirmenybėse lėmė „Nevėžio" ir „Trakų" lygiosios Kėdainiuose. Šių rungtynių pirmajame kėlinyje pirmavo svečiai iš Trakų po tikslaus Virmanto Lemežio smūgio, tačiau antrajame kėlinyje po Rolando Slepakovo ir Rimvydo Lipnevičiaus įvarčių šeimininkai išsiveržė į priekį. Svečius išgelbėjo 70 min. pelnytas Lietuvos U-19 rinktinės gynėjo Justino Januševskio įvartis - 2:2.

Savo galimybes kovoje dėl sidabro medalių sumažino Jonavos „Lietava" ir Kauno „Spyris". Šių dviejų komandų akistata Jonavoje baigėsi taikiai - 1:1. Svečiai pirmavo po ankstyvo Donato Stulgos įvarčių, tačiau patyręs Marius Bezykornovas 89 minutę leido šeimininkai džiaugtis iškovotu tašku.

Kovoje dėl 7-12 vietų įtikinamas pergales savo žiūrovų akivaizdoje šventė Radviliškio „Lokomotyvas" ir „Palanga".

Tik antrąją pergalę pirmenybėse šventė „Palangos" futbolininkai, kurie sekmadienį rezultatu 4:2 pranoko Vilniaus "Poloniją". Du įvarčius nugalėtojams pelnė Andrius Paulauskas.

Tuo tarpu Aukštaitijos ekipų derbis baigėsi pakankamai lengva „Lokomotyvo" pergale 6:2 prieš Panevėžio „Baltiją". Nugalėtojų gretose dvejais tiksliais smūgiais pasižymėjo Justas Gulbinas.

Dėl aštuntos turnyrinės lentelės pozicijos kovojančių Vilniaus MFD „Žalgirio-3" ir "Šilutės" komandų dvikova baigėsi taikiai - 1:1.

LFF I lygos 25 turo rungtynės bus žaidžiamos spalio 12-13 dienomis.