Naujienos‎ > ‎

LFF I - Lyga

Svajunas Cesnulis paskelbė 2015-04-19 22:24
Pirmasis prlaimėjimas

    Sekmadienį FK'Šilutė" ketvirtojo turo rungtynias žaidė Vilniuje prieš FK "Žalgiris" B komandą ir pralaimejo 0-ą.

     Vilniaus “Žalgirio B” komanda naudojasi Lietuvos čempionų klubo privalumais. Prie jaunųjų žalgiriečių prisijungę pagrindinės vienuolikės atstovai šiemet pirmą, bet galbūt ne paskutinį kartą padėjo būsimai savo pamainai.

    Prie komandos prisijungė G.Freidgeimas,A.Jedigaryanas,P.Janušauskas,K.Andreou kuris ir pelnė pergalingą įvartį.

Šilutiškiai ųįmin. turėjo ą00 galimybę išplėšti lygiasias kai ekipos legionierius M.Lukaševič išoko vienas pries svečių vartininkai, tačiau sužaidė labai nevykusiai ir vartininkas laimėjo dvikova nukreipęs kamuolį į kampinį.
Komandų treneriai :
S.Česnulis : " Pralaimėjome šiuo metu stipresnei  komandai.Rezultatas logiškas., tačiau turėjome galimybę ir išlyginti rezultatą. Neramina tai , kad vėl kartojasi praeito  sezono bėdos, kad niekaip į rungtynes negalima susirinkti visi komandos pagrindiniai žaidėjai. D.Surblys dėl darbo, M.Kižys trauma,L.Trakšelis susirgo, A.Žernys praleido rungtynes dėl raudonos kortelės. O tai sukelia papildomų problemų. Mes juk ne dublerinė komanda kad galėtume rungtynėse pasistiprinti pagrindinės komandos žaidėjais"

“Mums labai reikėjo šios pergalės. Lyginant su praėjusio turo rungtynėmis, žaidimas pasikeitė į gerąją pusę, jis tapo racionalesniu. Šį skirtumą nulėmė žaidėjai iš pirmos mūsų komandos. Jaunieji futbolininkai būdami šalia patyrusių komandos draugų jaučiasi tvirčiau”, - kalbėjo “Žalgirio B” ekipos treneris Ivanas Švabovičius.

 I. Švabovičiui įspūdį paliko varžovų drausminga gynyba ir atkaklus darbas aikštėje. “Niekam nebus lengva laimėti prieš juos”, - įsitikinęs “Žalgirio B” ekipos treneris, pasistengsiantis atvesti savo auklėtinius į stipriausių čempionatų komandų gretas.

 FK "Šilutė" : 

L.Valius,E.Lukoševičius{85minO.Deringis},S.Pilypas{į65min.L.Konaverskis},M.Lėkis,P.Juška

{72min.T.Kazlauskas},J.Milius,P.Belanovsky,A.Nausėdas,D.Paldauskas{67min.M.Komovas},

M.Lukaševič,S.Babilius


Comments