Naujienos‎ > ‎

LFF I - LYGA

Svajunas Cesnulis paskelbė 2015-05-10 23:57   [ atnaujinta 2015-05-11 00:00 ]
FK "Banga" - FK"Šilutė"   2-1
2015-05-10d. 19.00val.


www.fkbanga.lt
    Aukšta sparta rungtynes pradėjusi "Banga" ilgiau valdė kamuolį ir dažniau viešėjo prie "Šilutės" vartų, tačiau pirmosios pavojingos situacijos buvo sukurtos prie I.Driomovo ginamų vartų. 15 minutę gargždiškiai neužtikrintai sužaidė savo baudos aikštelėje ir svečių žaidėjas gavo galimybę smūgiuoti iš kelių metrų, o dar po penkių minučių "Šilutės" futbolininkai pasinaudojo mūsų komandos klaida aikštės viduryje ir surengė pavojingą ataką kairiuoju kraštu. Laimei, tiek vienu, tiek kitu atveju svečiai sužaidė ne itin tiksliai.
Tuo tarpu "Banga" savo galimybes išnaudojo idealiai. 30 minutę D.Pačkauskas įspūdingai pasinaudojo A.Staponkos perdavimu iš dešiniojo krašto - nestabdydamas kamuolio nuginklavo "Šilutės" vartų sargą L.Valių. Dar po poros minučių puikią "Bangos" kombinaciją tiksliu smūgiu iš 18 metrų užbaigė A.Butkus.
Antrajame kėlinyje "Banga" iniciatyvą perleido svečiams ir vos nebuvo už tai nubausta. 51 minutę po gargždiškių vartininko ir gynėjų "nesusikalbėjimo" šilutiškis iš 16  metrų smūgiavo į tuščius vartus, bet pataikė į skersinį.
Vėliau "Banga" neišnaudojo kelių neblogų galimybių, o 73 minutę svečiams pavyko sugrąžinti intrigą - po kontratakos kairiuoju kraštu ir perdavimo į baudos aikštelę M.Lukashevich sušvelnino skirtumą. Visgi tai buvo viskas, ką svečiams pavyko nuveikti šiose rungtynėse ir "Banga" šventė antrą pergalę iš eilės.
Comments