Naujienos‎ > ‎

LFF I - Lygos pirmenybės

Svajunas Cesnulis paskelbė 2015-02-11 22:37
I lyga bus gausesnė nei pernai

LFF VK posėdyje taip pat priimti nutarimai dėl I lygos pirmenybių. Šių metų sezone dalyvaus daugiau komandų nei pernai, kuomet rungtyniavo 13. Numatoma, kad I lygoje varžysis bent 18 komandų.

I lygą papildė 4 klubai iš II lygos: F.B.K „Kaunas", Telšių „Džiugas", Kretingos „Minija" ir Kelmės „Kražantė". Atsisakius dublerių čempionato, I lygoje taip pat žais Pakruojo „Kruojos" ir „Trakų" antrosios komandos.

VK nutarė, jog išimties tvarka I lygoje suteikta teisė rungtyniauti dar 3 ekipoms. Gargždų „Bangai", Alytaus „Dainavai" ir Alytaus „Auskai" skirta 3 taškų atėmimo sankcija bei draudimo registruoti naujus žaidėjus sankcija. Klubai taip pat privalės  įgyvendinti visus licencijavimo reikalavimus ir iki registracijos pradžios padengti turimus pradelstus finansinius įsipareigojimus.

Dviems klubams - Panevėžio „Ekranui" ir paraišką žaisti I lygoje pateikusiam steigiamam FK „Panevėžys" - suteiktas terminas pateikti reikalingą dokumentaciją ir informaciją iki vasario 23 dienos, po kurios bus priimtas atskiras sprendimas dėl šių klubo dalyvavimo I lygos pirmenybėse.

„Svarstydamas klubų prašymus, Vykdomasis komitetas atsižvelgė į futbolo vystymo regionuose reikšmę. Reprezentacinės komandos mieste buvimas skatina futbolo pažangą ir masiškumą. I lygoje klubams taikomi žemesni reikalavimai, todėl tikimės, kad klubams pavyks juos įgyvendinti", - teigė LFF Vykdomojo komiteto narys Romualdas Jonaitis.

I lygoje taip pat bus praėjusio sezono dalyviai Vilniaus MRU, Kazlų Rūdos „Šilas", Jonavos „Lietava", Kėdainių „Nevėžis", Tauragės „Tauras", Radviliškio „Lokomotyvas",  „Šilutė", Vilniaus "Žalgirietis" ir „Palanga". Su pirmenybėmis atsisveikino paskutinę vietą užėmusi Panevėžio „Baltija".

I lygos varžybų startas numatytas balandžio pradžioje.


Comments