Naujienos‎ > ‎

LFF I-Lygos pirmenybės

Svajunas Cesnulis paskelbė 2015-04-11 23:35   [ atnaujinta 2015-04-12 00:47 ]

Panevėžyje lygiosios

LFF I-Lygos trečiojo turo balandžio 11d. rungtynes FK „Šilutė“ rungtyniavo Panevėžyje su vietos FK“Panevėžys“ futbolininkais. Rungtynės vyko futbolo akademijos dirbtinės dangos futbolo aikštėje. Rezultatas 2-2

Šilutiškiai labai sėkmingai pradėjo rungtynes 3 rungtynių minutę po puikaus tolimo L.Trakšelio smūgio į viršutinį vartų kampą įsiveržė į priekį. Po šalto dušo seimininkai sukruto ir paremė žaidimo gijas į savo rankas. O mūsų komandai žaidimas nesigavo. Po vienos iš atakos panevėžietis Arnas Ribokas pelno išlyginamąjį įvartį ir rezultatas tampa 1-1.

44 min. prasideda rungtynių teisėjo šou. Aldas Žernys išspiria kamuolį iš P.Lukšio kojų pataikydamas į žaidėją, pastarasis nugriūną ir teisėjas skiria 11metrų baudinį į Šilutiškių vartus. ne gana to jis baudžia komanda ir antrą kartą plius parodydamas Aldui raudoną kortelę, tai sukeldamas didžiulį nepasitenkinimą šilutės futbolininkų tarpe  ir šypsenas šeimininkų komandos veiduose. 11metrų baudinį realizuoti bandė   P.Lukšys ,tačiau teisybė yra ir įvarčio nepelno, nepataiko į vartus.

FK „Šilutė“ visą antrąjį kėlinį rungtyniauja vienu žaidėjų mažiau,  mūsų komanda atsitraukė į savo aikštės pusę, atiduodama Panevėžio komandai iniciatyvą. Panevėžiečiai tuo pasinaudoja ir 62 min. po pakelto kampinio P.Lukšys smūgiu galva pelno įvartį. 

67min.  Panevėžio komandos žaidėjas savo baudos aikštelėje sužaidžia ranka ir skiriamas 11metrų baudinys, kurį šaltakraujiškai realizuoja Pavel Belanovsky.

 Rungtynės taip ir baigėsi 2-2

 FK“Šilutė“ treneris Svajūnas Česnulis :

„Manau rezultatas dėsningas. Sužaidėme negeriausias rungtynes. Aišku kai teisėjas skiria tokius 11metrų baudinius ir dar negana to išvaro žaidėją iš aikštės tai trūksta žodžių. Teisėjas pakeičia rungtynių eiga, reikia persiorientuoti, koreguoti žaidimo planą.

Labai trūko D.Surblio,D.Paldausko, M.Lukaševič,M.Kyžio, S.Babilius rungtyniavo tik 15min nes sirgo turėjo temperatūros, tačiau pasireikšti atsirado galimybė kitiems žaidėjams, kurie manęs nenuvylė“ 

FK“Šilutė“ :

L.Valius,M.Lėkis,A.Žernys,E.Lukoševičius{kom.kap.}P.Juška,T.Kazlaukas{46min.M.Golubovskis}

S.Pilypas{70min.L.Konaverskis},J.Milius,L.Trakšelis,A.Nausėdas{75min.S.Babilius}

,P.Belanovsky{82min. O.Deringis}

Comments