Naujienos‎ > ‎

LFF I lygos licencija suteikta "Šilutei"

Svajunas Cesnulis paskelbė 2013-02-01 01:39

    LFF I lygos licencijos suteiktos Jonavos „Lietavai", „Šilutei", Kėdainių „Nevėžiui", „Kėdainiams", Vilniaus „Žalgiriui-3", Kauno „Spyriui" ir Kazlų Rūdos „Šilui".

    Naujokams „Šilo" ir „Spyrio" klubams, kaip pretenduojantiems pakilti iš II į aukštesnę I lygą, LFF licencijavimo komitetas suteikė pereinamąjį laikotarpį infrastruktūros kriterijui, kuris reglamentuoja žiūrovų vietų skaičių, ir leido pradėti sezoną su mažesnėmis nei 500 vietų tribūnomis.

    Šeši klubai pirmajame sprendimų priėmimo etape licencijų negavo. Tai Trakų „Trakai", Kuršėnų „Venta", Vilniaus „Polonija", „Palanga", Radviliškio „Lokomotyvas" ir Klaipėdos „Klaipėdos Granitas".

    „Mažiausiai aktyvūs I lygos licencijavimo procese buvo „Ventos" bei „Palangos" klubai. Kiti I lygos licencijų negavę klubai buvo aktyvesni ir turi didesnes galimybes įgyti licenciją po apeliacijų", - aiškino L.Zibolis.

    Apeliacijas pateikę A ir I lygos klubai galutinį sprendimą dėl licencijų suteikimo sužinos Apeliacinio licencijavimo komiteto posėdyje vasario 11 d.

    2013 m. A ir I lygos dalyvių skaičių tvirtins LFF Vykdomasis komitetas. Šio sezono A lygos čempionato startas numatomas kovo 9-10 dienomis, I lygos - balandžio 13 d.
Comments