Naujienos‎ > ‎

LFF I lygos nugalėtoju tapo "REO", bronzą išplėšė "Atletas"

Svajunas Cesnulis paskelbė 2011-10-24 00:00
    Lietuvos futbolo federacijos I lygos nugalėtojų vardus paskutiniame ture iškovojo Vilniaus „REO" futbolininkai. Sostinės ekipa nesunkia pergalė išsaugojo persvarą prieš antroje vietoje likusį Kėdainių „Nevėžį". Pastarasis rezultatyviose rungtynėse nusileido Kauno „Atletui", kuris kovoje dėl trečios vietos aplenkė „Trakus".

„REO" prieš paskutinį turą lenkė „Nevėžį" dviem taškais, tad pergalės prieš „Šilutę" vilniečiams pakako norint užsitikrinti auksą, o lygiųjų atveju galėjo būti žaidžiamos papildomos rungtynės. Intriga truko mažiau nei pusantro kėlinio. Prieš pertrauką „REO" į priekį išvedė Ronaldas Solominas, antrojo kėlinio pradžioje  pasižymėjo Mantas Makutinovičius, o pergalę 3:0 baigiantis mačui įtvirtino Deividas Malkevičius.

„Nevėžis" savo ruožtu 2:0, o vėliau 3:1 pirmavo prieš „Atletą", tačiau dvikovos pabaigoje išleido persvarą iš rankų ir pralaimėjo. Pergalę nulėmusius įvarčius per paskutines kelias minutes kauniečiams pelnė Erikas Rūškys. „Nevėžio" gretose kartą įmušęs Aivaras Lyberis padidino savo sezono sąskaitą iki 24 įvarčių, su kuriais jis tapo rezultatyviausiu čempionate.

Trečiu pagal rezultatyvumą liko Andrius Starta, kurio du įvarčiai padėjo „Trakams" 3:0 įveikti Jonavos „Lietavą". Vis dėlto dėl geresnio tarpusavio dvikovų santykio I lygos debiutantai trakiškiai turėjo užleisti „Atletui" bronzos medalius ir tenkintis ketvirta vieta.

„Lietava" liko penkta, o šeštą poziciją iškovo Kėdainių „Lifosą". Jai rungtynėse su Kuršėnų „Venta" pavyko atsitiesti po praleisto įvarčio ir nugalėti 3:2 pasižymėjus dvikovos pabaigoje.