Naujienos‎ > ‎

LFF I lygos pirmenybėse 2015 metų sezone rungtyniaus 18 komandų

Svajunas Cesnulis paskelbė 2015-03-20 22:41
    Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse dalyvaus 18 klubų. LFF Vykdomasis komitetas (VK) patvirtino, jog varžybose išimties tvarka galės dalyvauti Gargždų „Banga", Alytaus „Auska" ir FK „Panevėžys".

Penkiems klubams - FK „Panevėžys", Panevėžio „Ekranui", Gargždų „Bangai", Alytaus „Auskai" ir Alytaus „Dainavai" - buvo suteikta teisė dalyvauti I lygoje su sąlyga, jog šie klubai iki kovo 16 d. įgyvendins nustatytus licencijavimo reikalavimus. Tarp jų - panaikinti turimus pradelstus įsipareigojimus arba įrodyti, kad jų neturi. 

„Ekrano" ir „Dainavos" klubai neįgyvendino finansinio kriterijaus - nepadengė turimų pradelstų įsipareigojimų. 

Atsižvelgiant į esamas aplinkybes, LFF Vykdomasis komitetas patvirtino, jog I lygos pirmenybėse šį sezoną galės dalyvauti 18 komandų. Dėl anksčiau priimtų sankcijų „Banga" ir „Auska" pradės sezoną su 3 taškų deficitu, „Panevėžys" - su 6 taškų deficitu.

I lygoje toliau žais praėjusio sezono dalyviai Vilniaus MRU, Kazlų Rūdos „Šilas", Jonavos „Lietava", Kėdainių „Nevėžis", Tauragės „Tauras", Radviliškio „Lokomotyvas", „Šilutė", Vilniaus „Žalgiris B" (pavadinimą pakeitęs „Žalgirietis") ir „Palanga", naujokai iš II lygos F. B. K „Kaunas", Telšių „Džiugas", Kretingos „Minija" ir Kelmės „Kražantė" bei dublerinės Pakruojo „Kruojos" ir „Trakų" komandos.
Comments