Naujienos‎ > ‎

LFF programa “Užauginkime Ronaldo Lietuvai“

Svajunas Cesnulis paskelbė 2015-09-01 03:34   [ atnaujinta 2015-09-01 03:36 ]

LFF programos “Užauginkime Ronaldo Lietuvai“ parama atkeliauja į Šilute

    Bedradarbiaujant su VŠĮ "Šilutės sportas" ir trenerio Svajūno Česnulio iniciatyva dvi mūsų rajono mokyklos gavo paramą iš Lietuvos futbolo federacijos.

„Tam, kad užaugintume tokias žvaigždes kaip Ronaldo, turi būti sudarytos sąlygos futbolą žaisti kiekvienam norinčiam”,- skelbia Lietuvos futbolo federacijos (LFF) futbolo vystymo programa „Užauginkime Ronaldo Lietuvai”.

Nuo programos starto birželio mėnesį iki liepos pateikta beveik 200 paraiškų inventoriui gauti. Iš jų patvirtinta 160. Aktyviausiai paraiškas teikė organizacijos iš Vilniaus, Kauno ir Telšių regionų. Mažiausiai paraiškų pateikė įstaigos iš Utenos, Klaipėdos ir Marijampolės apskričių. Paraiškos įvertintos specialioje Paramos futbolui fondo taryboje ir patvirtintos LFF Vykdomojo komiteto posėdyje.

Didžiausio susidomėjimo sulaukė mažos dirbtinės dangos futbolo aikštelės – sulaukta 70 keliamus kriterijus atitinkančių paraiškų. „Su aikštelių gavėjais – mokyklomis ir darželiais – bus glaudžiai bendradarbiaujama siekiant užtikrinti bendruomenės prieinamumą, aikštelių užimtumą, ten bus organizuojami įvairūs masinio futbolo renginiai”, – aiškino LFF generalinis direktorius Edvinas Eimontas.

Pasinaudodami šios programos parama, atsinaujins ir mūsų miesto įstaigos užsiimančios futbolo populiarinimu bendruomenėje.

Dirbtinės dangos aikštelę gavo: Rusnės pagrindinė mokykla

Futbolo vartus gavo: Rusnės pagrindinė mokykla, Šilutės pirmoji gimnazija

Futbolo kamuolius gavo: Rusnės pagrindinė mokykla, Šilutės pirmoji gimnazija.

Comments