Naujienos‎ > ‎

LFF Taurė

Svajunas Cesnulis paskelbė 2014-09-16 22:24   [ atnaujinta 2014-09-17 22:39 ]

Antradienį Kaune, Nacionalinėje futbolo akademijoje ištraukti 2014/15 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės III etapo burtai.

Trečiajame etape dalyvaus 16 komandų: 8 komandos, kurios turnyrą pradėjo nuo pirmojo etapo, 6 I lygos komandos ir dvi „SMSCredit.lt A lygos" naujokės - „Klaipėdos granitas" bei „Trakai". Pagal varžybų nuostatus, žemesnio rango komandos turės rungtyniauti išvykose.

Burtus traukusio Lietuvos rinktinės trenerio Vitalijaus Stankevičiaus ranka „Trakams" lėmė dvikovą su Kazlų Rūdos „Šilu", o „Klaipėdos granitui" - susitikimą su Kėdainių „Nevėžiu".

Žemiausią rangą turinti turnyro komanda - Vilniaus rajono „Mostiškės" iš šeštojo pagal pajėgumą šalies diviziono - turės galimybę išbandyti jėgas su I lygoje žaidžiančiu Tauragės „Tauru".

Vieni II lygos Vakarų zonos lyderių Telšių „Džiugas" susitiks su buvusių futbolininkų ir pramogų pasaulio atstovų sudaryta Vilniaus „Prelegentų" ekipa, o III lygos Vilniaus regiono lyderiai „TAIP" žais su Radviliškio „Lokomotyvu".

I lygoje dėl medalių kovojantys „Utenos „Utenis" ir Kauno „Spyris" susitiks tarpusavyje, o kitas lyderis „MRU" rungtyniaus su „Šilute".

Dvikovų nugalėtojai paaiškės per vienerias rungtynes. Ketvirtajame etape į taurės kovas įsijungs likusios 8 „SMSCredit.lt A lygos" komandos.

2014/15 m. LFF taurės III etapo poros:
Data ir laikas, Namai - Išvyka

23. Rugsėjo 24 d. (15:30 val.) Šilutės „Šilutė" (I lyga) -  Vilniaus „MRU" (I lyga);


24. Rugsėjo 23 d. (16 val.) Kazlų Rūdos „Šilas" (I) - Trakų „Trakai" (A);

25. Rugsėjo 23-24 d. Vilniaus raj. „Mostiškės" (IV, B2) - Jonavos „Lietava" (I);

26. Rugsėjo 23-24 d. Kauno „Hegelmann Litauen"  (III, KAFF) - Tauragės „Tauras" (I);

27. Rugsėjo 23 d. (21:30 val.) Vilniaus „Prelegentai" (III, VRFS) - Telšių „Džiugas" (II, Vakarų);

28. Rugsėjo 23 d. (16 val.) Utenos „Utenis" (I) - Kauno „Spyris" (I);

29. Rugsėjo 24 d. (20:30 val.) Vilniaus „TAIP" (III, VRFS) - Radviliškio „Lokomotyvas" (I);

30. Rugsėjo 23 d. (16 val.) Kėdainių „Nevėžis" (I) - „Klaipėdos granitas" (A).

Comments