Naujienos‎ > ‎

LFML Nugalėtojų turnyro 2017 pagrindinė taurė atkeliauja į Kauną

Svajunas Cesnulis paskelbė 2017-11-14 00:14   [ atnaujinta 2017-11-14 00:16 ]
Lietuvos futbolo mėgėjų lygos (LFML) stipriausios komandos titulas keliauja į Kauną. Lapkričio 11 dieną vykusiame LFML Nugalėtojų turnyre triumfavo Kauno "Žaliakalnis".

LFML vasaros turnyrų sezonas kaip įprastai buvo palydėtas stipriausių įvairių šalies regionų komandų bendru turnyru, kuris vėl šiemet vyko Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos manieže.Šilutės miesto garbę gynė Šilutės raj. pirmenybių nugalėtojai "Pamarys" komandos futbolininkai.
Šiemet į turnyrą atvyko 8 komandos, kurios atstovavo Kauną, Panevėžį, Marijampolę, Jurbarką, Tauragę, Kėdainius, Šilutę ir Alytų.
Turnyrą komandos pradėjo suskirstytos į dvi grupes po 4. Po keletos valandos paaiškėjo, jog pusfinalius pasiekė Kauno "Žaliakalnis", Panevėžio "Baltic-Flora Express", Tauragės "Liberty Beach" ir Kėdainių "Ažytėnai".

Kovoje dėl 7 vietos Alytaus "Daugis" 2:1 pranoko Šilutės "Pamario" futbolininkus, o penktoji vieta turnyre atiteko Jurbarko "Imsrei" 3:0 nugalėjusiai Marijampolės "Eurostandartą".

Turnyro pusfinaliuose kaip ir buvo galima tikėtis netruko vyriškos kovos ir daug intrigos. Kauną atstovaujantis "Žaliakalnis" po atkaklios kovos įveikė "Liberty Beach" iš Tauragės ir prasimūšė į finalą. Kitame pusfinalyje "Ažytėnai" iš Kėdainių sužaidė lygiosiomis 1:1 su Panevėžio "Balticc-Flora Express", visgi pastarieji tiksliau mūšė baudinius ir prasibrovė į didijį finalą.

Mažajame finale Kėdainių ekipa 3:1 įveikė Liberty Beach. Turnyro finale kur kas pranašesni už varžovus buvo "Žaliakalnio" vyrai 3:0 pranokę panevėžiečius.

Turnyro galutinė komandų rikiuotė:

1. Kauno Žaliakalnis
2. Panevėžio Baltic-Flora Express
3. Kėdainių Ažytėnai
4. Tauragės Libery Beach
5. Jurbarko Imsrė
6. Marijampolės Eurostandartas
7. Alytaus Daugis
8. Šilutės Pamarys
Naudingiausias turnyro žaidėjas - Artūras Rimkevičius (Žaliakalnis)
Geriausias turnyro vartininkas - Henrikas Morkūnas (Liberty Beach)
Geriausias gynėjas - Laurynas Bratkauskas (Baltic-Flora Express)
Geriausias puolėjas - Martynas Vaitkus (Ažytėnai)
Comments