Naujienos‎ > ‎

Lietuvos U-17 rinktinė

Svajunas Cesnulis paskelbė 2015-01-20 22:16
U-17 rinktinė Minske minimaliu rezultatu nusileido japonams

Lietuvos jaunių U-17 rinktinė (gimę 1998 m. ir jaunesni žaidėjai) Minske vykstančiame „Development Cup 2015" turnyre turėjo pripažinti minimalų Japonijos rinktinės pranašumą rezultatu 0:1.

Vienintelis įvartis krito 19 minutę, kai japonai tikslią kombinaciją baudos aikštelės dešiniuoju kraštu užbaigė taikliu smūgių į vartus. Deivio Kančelskio auklėtiniai šansą turėjo 32 minutę po standartinės situacijos, tačiau galva smūgiuotas kamuolys skriejo aukščiau skersinio.

Antrajame kėlinyje vyravo nekonstruktyvus žaidimas, dažniau atakas rengė Tekančios saulės šalies atstovai, kurie ir iškovojo minimalią pergalę.

Rinktinės vartininkas Titas Krapikas sakė, kad rungtynės prieš technišką varžovą leido komandai įgyti papildomos patirties: "Šiandien rungtynės buvo itin sunkios ir varginančios. Japonijos rinktinė nepasižymi jėgos faktoriumi, kuriuo mes juos vertėme klysti, tačiau japonai žaidė futbolą ant žemes labai techniškai ir greitą, kuris pasižymi greitu mąstymu."

Rytoj, 14:10 vietos laiku lietuviai susitiks su Suomijos rinktine, kuri taip pat B grupėje patyrė du pralaimėjimus. Grupės nugalėtojo vardas paaiškės po Rusijos-Japonijos dvikovos.

"Rytojaus rungtynės mums yra gan svarbios, tačiau bus sunkios ir, mano manymu, apylygės. Suomija yra taip pat aukšto lygio komanda kaip ir Rusija ar Japonija" - teigė T. Krapikas.