Naujienos‎ > ‎

Lietuvos U-17 rinktinė

Svajunas Cesnulis paskelbė 2015-10-27 23:38   [ atnaujinta 2015-10-28 02:42 ]

Lietuvos jaunių U-17 (gimę 1999 m. ir jaunesni žaidėjai) rinktinė pirmose Europos U-17 čempionato atrankos rungtynėse Liuksemburge po dviejų įvarčių antrojo kėlinio viduryje turėjo pripažinti Austrijos komandos pranašumą.

Komandos vartus saugojo VŠĮ "Šilutės sportas" auklėtinis {treneris M.Jazbutis}  šilutiškis Ovidijus Šiaulys.

Austrijos komanda, kuri dalyvavo praėjusiame čempionato finaliniame etape, pirmajame kėlinyje turėjo vieną gerą progą pasižymėti. 12 min. po baudos smūgio austrai patikrino mūsiškių vartų konstrukcijos stiprumą.

51 minutę lietuvius gelbėjo vartininkas Ovidijus Šiaulys. 53 minutę jau mūsiškių atakoje Domantas Putrius smūgiavo po kampinio, bet netiksliai.

Vis dėlto 59 minutę varžovai surengė rezultatyvią ataką - pasižymėjo Maurice‘as Mathis. Po kelių minučių Dominykas Kubilinskas pabandė atsakyti tuo pačiu, tačiau buvo netikslus, o varžovai lietuvius nubaudė dar sykį. 65 minutę įvarčiu pasižymėjo Nicolas Meisteris.

Likus žaisti apie penkias minutes apie save priminė antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs Matas Radžiukynas, kurio smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų virpstą. Tai buvo paskutinis lietuvių šansas, o dvikovos pabaigoje proga nepasinaudojo austrai.

„Džiaugiuosi komandos nusiteikimu ir atsidavimu rungtynėms. Pirmajame kėlinyje neleidome žaisti varžovams, bet mums nepavyko palaikyti kamuolio. Vėliau pavargome fiziškai ir leidome atsiskleisti austrų komandos individualiai pajėgiems žaidėjams, kurie ir mus nubaudė“, - LFF.lt svetainei rungtynes komentavo U-17 rinktinės treneris Rokas Garastas.

Kitose grupės rungtynėse Serbija 6:1 nepasigailėjo Liuksemburgo. Pirmadienį lietuvių laukia dvikova su serbais, o ketvirtadienį su turnyro šeimininkais Liuksemburgo futbolininkais.

Į antrąjį, elitinį atrankos etapą pateks po dvi stipriausios grupės komandas ir penkios geriausiai su jomis sužaidusios trečiosios ekipos iš 13 atrankos grupių.