Naujienos‎ > ‎

Lietuvos U-21 jaunimo rinktinė

Svajunas Cesnulis paskelbė 2015-01-20 22:19
U-21 rinktinė startavo lygiosiomis su PAR

23-ąjį kartą vykstančiame Sandraugos taurės turnyre Sankt Peterburge Lietuvos jaunimo (U-21, gimę 1994 m. ir jaunesni) rinktinė pirmose rungtynėse sužaidė lygiosiomis 1:1 su Pietų Afrikos Respublikos atstovais.Komandoje rungtyniauja ir šilutiškis Justas Raziūnas {tren.S.Česnulis}.

Rungtynės mūsiškiams prasidėjo nesėkmingai. Po atakos kairiuoju kraštu kamuolys baudos aikštelėje atšoko varžovų puolėjui ir šis iš 12 metrų smūgiavo tiksliai.

Tačiau sužaidus apie pusvalandį lietuviai rezultatą išlygino. Po Tomo Bučmos perdavimo iš dešinio krašto Rokas Krušnauskas įsiveržė į baudos aikštelę ir permetė kamuolį per vartininką. Kamuolys atšokęs nuo virpsto kirto vartų liniją nepaisant PAR gynėjų pastangų.

Kėliniui artėjant į pabaigą Lietuvos rinktinė patyrė skaudžią netektį - po susidūrimo su varžovu rungtynių tęsti nebegalėjo pagrindinis puolėjas R. Krušnauskas. Jį pakeitė daug mažiau patyręs Marius Ganusauskas.

Antrajame kėlinyje PAR komanda turėjo žaidybinę persvarą, tačiau savo atakas dažniausiai baigdavo netiksliais smūgiais ir  rungtynių rezultatas nebepasikeitė - 1:1.

"Žaisti su PAR mūsų komandai buvo gera patirtis, su šiuo varžovu dar nesame susitikę. Varžovai buvo greiti ir techniški, tai mūsų gynėjams sukūrė problemų. Šiandien labiau sekėsi mums, nes sukūrėme mažiau progų pasižymėti. 1:1 mums yra geras rezultatas. Juo esu patenkintas, o žaidimu dar ne. Pirmos rungtynės visada sunkios, tikiuosi, kad vėliau bus lengviau", - po rungtynių spaudos konferencijoje sakė Lietuvos U-21 rinktinės treneris Arminas Narbekovas.

Kitais lietuvių varžovais sekmadienį 13 val. 15 min. bus Kazachstano atstovai, o antradienį laukia dvikova su tadžikais.

Rungtynių statistika

Pietų Afrikos Respublika U-21 - Lietuva U-21 1:1 (1:1)
Sankt Peterburgo sporto ir koncertų kompleksas
Teisėjas - S.Vasiliev
Įvarčiai: 9 min. Liphoko Tshepo (PAR); 31 min. Rokas Krušnauskas (Lietuva).
Įspėtas: 34 min. Motjeka Madisha (PAR)

Lietuva: Edvinas Gertmonas Julius Aleksandravičius (64 min. Justas Raziūnas), Vytas Gašpuitis, Justinas Januševskis, Rolandas Baravykas, Simonas Urbys (64 min. Povilas Malinauskas), Mykolas Krasnovskis, Titas Vitukynas, Tomas Bučma (70 min. Vilius Armanavičius), Erikas Skripkinas (74 min. Aurimas Tručinskas), Rokas Krušnauskas (36 min. Marius Ganusauskas). Atsarginiai: Tadas Norbutas, Deividas Mikelionis, Rokas Simanavičius, Sigitas Urbys.

Comments