Naujienos‎ > ‎

Merginų futbolo turnyras.Kokios Kalėdos be futbolo turnyro?

Svajunas Cesnulis paskelbė 2012-12-28 02:27   [ atnaujinta 2013-01-02 02:19 ]
http://mfkblizges.wordpress.com/

   

 Gruodžio 22 dieną Šilutėje įvyko pirmasis miesto istorijoje – merginų kalėdinis turnyras „Sauliaus transporto sistemos“ taurei laimėti. Atrodė, kad merginos kovoja su dviguba jėga  {čia taip tikriausiai dėl to, kad išgyveno pasaulio pabaigą  }.

Blizgėms turnyras prasidėjo stebuklingai.

     Nelabai žinojome savo galimybių kitų komandų atžvilgiu, todėl išloštos pirmosios varžybos prieš Klaipėdos antrąją komandą suteikė dvigubo pasitikėjimo savo jėgomis (Blizgės 2 –1 FM Klaipėda II).  Tas kovinis nusiteikimas mums padėjo laimėti ir prieš Tauragės SM2 komandą rezultatu 2-1.

     Klaipėdos pirmosios komandos ir Bangos susitikimas pasibaigė rezultatu 6-0. Draugiškų merginų Klaipėda2 ir Klaipėda1 susitikimas parodė pirmosios komandos pranašumą 3-1. Bangos ir Tauragės komandų susitikimas baigėsi rezultatu 0-2, nors abi komandos demonstravo gražų futbolą.

Konkursai ir pralaimėjimai po jų.

    Vidury turnyro buvo vykdomi du konkursai. Kamuolio varymosi konkurse nepralenkiama buvo Karolina iš Klaipėdos antrosios komandos, o žongliravimo konkurse nugalėjo Blizgių atstovė Inga.  {Lyrinis nukrypimas… Ateidama į komandą Inga sakė: „aš mėgstu futbolą, bet aš tik 300 išmušinėju..“}

     Tikriausiai konkursų atpalaiduojanti nuotaika, o ir žinojimas, kad Bangos mergaitės dar nepelnė nei taško lėmė tai, kad „Blizgės“ buvo nuplautos „Bangos“ rezultatu 1-2.  Norėdamos įrodyti sau ir kitiems, kad mes esam kovingosios „Blizgės“ puolėm į atlapus Klaipėdos pirmajai komandai. Gan ilgai išlaikėme įtampą ir lygų rezultatą, bet vis dėlto teko pripažinti čempionių pranašumą rezultatu 1-4.

 Vietų aiškinimosi metas.

     Įtemtose varžybose tarp Tauragės SM2 ir Kalipėdos2 komandų Tauragės „sesės“ {girdėjom jos taip save vadina  } parodė savo charakterį ir išlošė rezultatu 3-2.  Klaipėdos2 komanda įveikė Bangą 8-0 ir tokiu būdu užsitikrino ketvirtąją vietą.  Ir tada prasidėjo tikras FINALAS. Susitiko Tauragės SM2  ir Klaipėda 1. Įtampa buvo didžiulė, abejos komandos atidavė visas jėgas. Na ir žinoma nebūtų  Kalėdų metas, jei nebūtų įmuštas išlyginantis rezultatą įvartis per paskutiniąją minutę, ir rezultatas 2-2!

     Nugalėtojomis tapo Klaipėdos pirmoji komanda, o Tauragės SM2 išplėšė antrąją vietą ir paliko „Blizges“ trečioje.  Trečiai vietai vis tiek kabina medalius, tad mes visiškai nenukabiname nosies  .

 Elniukai ir Zuikiai puikiai

     Finalinis akcentas buvo kalėdinių zuikių puikių ir elniukų rungtynės. Po vieną zuikį ir po vieną elnią iš kiekvienos dalyvavusios komandos. Įvarčius mušė ir teisėjaujantis Kalėdų senelis, kuris palaikė savo mažųjų zuikučių komandą. {Smagiai atrodėte visos  .}

 Apdovanojimai

     Mus apdovanojo generalinis „Blizgių“ ir turnyro rėmėjas Saulius Stankevičius. Palinkėjo ir toliau taip smagiai žaisti, tobulėti ir būti tokiom gražiom kokios esam.

 Ačiū visoms ir visiems. :*

MFK"Blizgės" :

I.Slavickaitė{vartininkė}, I.Zarimbaitė,I.Sudžiūtė, K.Momėnaitė,D.Skiudulaitė,G.Srūgytė, M.Tamulytė,M.Mickutė,K.Žygaitytė,A.Jurevičiutė,G.Retkevičiutė,E.Jonušaitė,M.Gečaitė

Komandos žaidžianti trenerė Giedrė Lukšaitė

Comments