Naujienos‎ > ‎

LFF II-lygos pirmenybės

Svajunas Cesnulis paskelbė 2019-06-23 23:33   [ atnaujinta 2019-06-23 23:34 ]

Sekmadienį visišką fiasko patyrė „Atlantas“ B, kurio vartus, saugomus Vadimo Trefilovo, „Šilutės“ futbolininkai sėkmingai atakavo net šešetą kartų. Beje, šiomis rungtynėmis šilutiškiai įrodė, kad yra verti būti tarp sezono lyderių (jie užima trečiąją vietą), tuo tarpu „Atlantas“ B – tik devinti.
Pirmuoju įvarčiu „Šilutės“ ekipa ir jos sirgaliai džiaugėsi jau 2-ąją rungtynių minutę, kai į „Atlanto“ vartus įskriejo puolėjo Roberto Šmito paleistas kamuolys. Antrojo įvarčio autorius – puolėjas Aivaras Thales (34 min.), o trečiasis pelnytas pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje – 45-ąją minutę, kai klaipėdiečių vartus dar kartą taikliai atakavo R. Šmitas.
Iki antrojo kėlinio pabaigos likus vos aštuonioms minutėms, švieslentė rodė 3:0 aikštės šeimininkų naudai. Rezultatas geras, bet netrukus, šilutiškiams paleidus negailestingą dar trijų įvarčių seriją, jis tapo triuškinančiu klaipėdiečių ekipai. 82-ąją minutę „Atlanto“ vartuose atsidūrė „Šilutės“ saugo Kosto Vilkio paleistas kamuolys, 88-ąją min. dar kartą (trečiąjį!) pasižymėjo R. Šmitas, dar po minutės pelnytas ir šeštasis įvartis, kurį įmušė puolėjas Martynas Golubovskis.
Netrūko ir pražangų – geltonas korteles teko kelti „Atlanto“ gynėjui Gustui Gumbaravičiui (44 min.), kitus tris kartus – „Šilutės“ žaidėjams Mariui Stonkui (50 min.), R. Šmitui (55 min.) ir Einorui Dedurkevičiui (83 min.).

Po 8-ojo turo komandos rikiuojasi tokia tvarka: 1. „Radviliškis“, 2. „Akmenės cementas“, 3. „Šilutė“, 4. „Banga“ B, 5. „Babrungas“, 6. „Džiugas“ B, „Palanga“ B, 8. „Saned“, 9. „Atlantas“ B, 10. „Kražantė“. Taigi liko tik devintasis turas.