Naujienos‎ > ‎

Neįvardytas skelbimas

Svajunas Cesnulis paskelbė 2013-07-02 23:34   [ atnaujinta 2013-07-02 23:56 ]

Iš Estijos su čempionų taure

Šių metų birželio 27 – 30 dienomis Estijos mieste Pärnu vyko tarptautinis jaunimo futbolo turnyras „Pärnu Summer Cup“. Turnyre iš viso dalyvavo 140 komandos iš 8 valstybių. Šilutės ir Lietuvos vardą labai garbingai atstovavo 4 skirtingų amžiaus grupių VŠį “Šilutės sportas“ FK“Šilutė” vaikų komandos: 2005 metų gimimo, 2004 m. gim., 2001 m. gim. ir vyriausia turnyro amžiaus grupė - 1997/98 metų gimimo vaikinai, kurie ir tapo turnyro nugalėtojais.

Pirmąsias dvi turnyro dienas vyko rungtynės dėl vietos grupėse. 2001 ir 2004 metų gimimo grupėms nepaisant gražių įvarčių ir didelio noro, nepavyko patekti į ketvirtfinalį tad tęsė kovas dėl 9-16 vietų.  Puikiai sekėsi jauniausiai ir vyriausiai FK „Šilutės“ komandoms, kurios savo grupėse užėmė pirmąsias vietas ir turėjo galimybę kautis dėl prizinių vietų. Deja mažieji FK „Šilutės“ žaidėjai pralaimėjo ketvirtfinalyje ir tęsė kovą dėl 5-8 vietų. Finalinėje įskaitoje jie liko 6-ti. O vyriausioji FK „Šilutės“ komanda ir toliau žengė be pralaimėjimų. Ketvirtfinalyje 5:0 sutriuškino Suomijos „EBK“ komandą. Pusfinalyje vaikinai parodė tvirtą charakterį žaisdami su Suomijos FC „HIK“ komanda. Pasibaigus pagrindiniam varžybų laikui ir rezultatui esant 1:1 buvo mušami 11 metrų baudiniai ir rezultatu 9:8 pergalę šventė ir į finalą žygiavo FK „Šilutės“ komanda.

Finalinės varžybos

Finale FK „Šilutė“ (1997/98 m. gim.) susitiko su labai stipriais varžovais iš Estijos - „Parnu JK“ komanda. „Parnu“ klubo auklėtiniai eilę metų tampa „Pärnu Summer Cup“ turnyro nugalėtojais. Abi komandos buvo pasiruošusios kovoti iki galo. Trenerių Svajūno Česnulio ir Broniaus Mackevičiaus pasirinkta taktika - žaisti vienu puolėju ir stipria gynyba pasiteisino. Pasibaigus pagrindiniam varžybų laikui rezultatas buvo 0:0. Kova dėl pirmosios vietos nusikėlė ties vienuolikos metrų atžyma. Nuostabiai sužaidė FK „Šilutės“ vartininkas Ovidijus Šiaulys, kuris pelnė geriausio žaidėjo apdovanojimą, atrėmė du baudos smūgius ir rezultatu 5:4 FK „Šilutė“ šventė pergalę.

Finalines varžybas internetu tiesiogiai transliavo organizatoriai, tad tėveliai ir draugai namuose turėjo puikią galimybę stebėti varžybas, o sugrįžusius namo čempionus pasitiko su ąžuolo vainikais, muzika ir sveikinimais.

Turnyro organizatoriai pakvietė šilutiškius atvykti ir kitais metais.Comments