Naujienos‎ > ‎

Nesėkmė ir prieš „Poloniją“

Svajunas Cesnulis paskelbė 2012-08-22 11:03   [ atnaujinta 2012-08-22 11:08 ]

„Šilutės“ futbolininkus tebelydi nesėkmės – šilutiškiai LFF I lygos pirmenybių ture savo aikštėje rezultatu 2:1 nusileido turnyro lentelės kaimynams – Vilniaus „Polonijai“ ir smuktelėjo į šeštą vietą.

Pirmas šių rungtynių įvartis buvo įmuštas 23 minutę, kamuolys krito į „Šilutės“ vartus po apamaudžios klaidos gynyboje. Po šios nesėkmės mūsų futbolininkai jokiu būdu nesiruošė „sudėti ginklų“. Jie nuolat atakavo ir grasino varžovų vartams. Gaila, bet mūsiškių progos taip ir liko tik progomis. Negana to, varžovai jausdami, kad iš Šilutės jie gali grįžti su taškais, itin aktyviai atakuodavo.
Po pertraukos, 76 minutę varžovams pargriovus savo baudos aikštelėje mūsų puolėją, teisėjas neabejodamas skyrė 11 metrų baudinį. Jį sėkmingai realizavo komandos kapitonas E. Lukoševičius. Lygus rungtynių rezultatas išsilaikė tik 7 minutes. „Polonija“ surengė greitą ataką, po kurios rezultatas tapo 2:1 svečių naudai. Abu įvarčius vilniečiams pelnė rezultatyviausias jų komandos žaidėjas P. Stempovskis. Rezultatas nebepasikeitė iki finalinio teisėjo švilpuko.
Po šios nesėkmės „Šilutė“ ir toliau lieka su 23 taškais. Ją iš penktos vietos išstūmė „Polonija“, savo sąskaitoje turinti tašku daugiau. Grėsmingai prie mūsų komandos priartėjo „Palangos“ futbolininkai, kurie praėjusiame ture nugalėjo Kuršėnų „Ventą“.
I lygos pirmenybėse turėdamos po 33 taškus pirmauja Jonavos „Lietava“ ir „Trakai“. Artimiausias rungtynes „Šilutė“ rugpjūčio 25 d. žais Kaune su Nacionalinės futbolo akademijos futbolininkais (NFA).

FK "Šilutė" sudėtis : L.Valius,A.Tolis,H.Grigas,E.Lukoševičius,M.Komovas,Ž.Česnulis,A.Šlušnys,D.Surblys,