Naujienos‎ > ‎

Nugalėtojai aiškūs

Svajunas Cesnulis paskelbė 2015-10-18 22:21

Nugalėtojai aiškūs: „Lietava“ sutriuškino „Taurą“ ir užsitikrino aukso medalius

2015-10-17

LFF Pirmos lygos čempionai paaiškėjo anksčiau, nei baigėsi sezonas. Jonavos „Lietava“ išvykoje net11:0 (5:0) įveikė Tauragės „Tauro“ vienuolikę ir iškovoję tris taškus tapo nepavejami kovoje dėl aukso medalių, kadangi kitame ture jonaviškiai automatiškai gaus tris taškus už turėjusį būti mačą su Pakruojo „Kruoja-2“. Pirmasis šių komandų tarpusavio mačas Jonavoje taip pat baigėsi įtikinama „Lietavos“ pergale rezultatu 9:0.

Jonaviškiai savo pranašumą įrodinėjo jau nuo pirmos rungtynių minutės ir žaidė užtikrintai. Pirmasis įvartis į tauragiškių vartus krito jau 8-ąją minutę, o tikslaus smūgio autoriumi tapo Benas Spietinis – 1:0. Visą pirmąjį kėlinį lyg ant sparnų rungtyniavo rezultatyviausias „Lietavos“ ir visos lygos žaidėjas Laurynas Stonkus, kuris pirmoje mačo dalyje pasižymėjo net 4 kartus – 21-ąją, 32-ąją, 36-ąją ir 41-ąją minutę, o po šių įvarčių tirados prieš antrąją rungtynių dalį „Lietava“ jau buvo nepavejama – 5:0.

Antrąjį kėlinį ir vėl įvarčiu pradėjo L.Stonkus, o rezultatas buvo jau 6:0. Antroje mačo dalyje prie nesustabdomo L.Stonkaus prisijungė ir Marius Ganusauskas, kuris jonaviečių pranašumą dar kartą padidino 67-ąją minutę – 7:0. Per likusias kiek daugiau nei 20 minučių, „Tauro“ vartus įvarčiais paženklino Aretas Gėgžna (8:0), Tadas Eliošius (9:0), Darius Suslavičius (10:0), o galutinį tašką 87-ąją minutę padėjo dubliu pasižymėjęs A.Gėgžna – 11:0. Pasibaigus rungtynių laikui „Lietavos“ futbolininkai pasipuošė čempioniškais marškinėliais ir džiaugėsi triumfu.

Comments