Naujienos‎ > ‎

Padovanojo jaunimui uniformas

Svajunas Cesnulis paskelbė 2014-05-14 02:12
www.pamarys.eu

Dvi Šilutės sporto mokyklos jaunųjų futbolininkų komandos pasipuošė naujomis uniformomis. Jas vaikams padovanojo verslininkai Oksana ir Ramūnas Kasparaičiai.

Praėjusią savaitę dvi 2001 ir 2003 metais gimusių vaikų futbolo komandos, kurioms vadovauja treneriai Bronius Mackevičius ir Rimantas Čeliauskas, išsidalijo naujas uniformas. Šiuos 38 apie 4000 Lt vertės uniformų komplektus jauniesiems futbolininkams padovanojo verslininkai Kasparaičiai, kurių sūnus Simas treniruojasi 2003 m. gimusių futbolininkų komandoje. Prieš porą metų tie patys žmonės aprūpino žaidėjus naujais treningais.
Pasak trenerio R. Čeliausko, uniformos tarnauja 5-7 metus. Vaikai dažniausiai jų nesudėvi, o išauga, todėl ir šios greičiausiai vėliau atiteks kitai futbolininkų kartai.
„Nors sportine apranga aprūpina ir sporto mokykla, naujos Šilutės spalvų (žalios ir juodos) garsios firmos „Adidas“ uniformos mus labai džiugina. Per 20 darbo metų turbūt tik kelis kartus pasitaikė, kad žmonės patys ateitų ir pasiūlytų savo paramą. Esame labai už tai dėkingi Kasparaičių šeimai“, – sakė R. Čeliauskas.
Sporto salėje abiejų komandų žaidėjams pasipuošus nauja apranga, treneriai Bronius Mackevičius ir Rimantas Čeliauskas įteikė jas padovanojusiai UAB „Roeras“ vadovei Oksanai Kasparaitienei gėlių.

 Jaunųjų Šilutės futbolininkų treneriai Bronius Mackevičius ir Rimantas Čeliauskas atsidėkodami už paramą įteikė Oksanai Kasparaitienei gėlių.
Vaidoto Vilko nuotr


Comments