Naujienos‎ > ‎

Po dviejų turų - "Šilo" ir "Stumbro" dvivaldystė

Svajunas Cesnulis paskelbė 2014-04-23 21:59

Balandžio 18-19 dienomis vykęs LFF I lygos antrasis turas pranoko rezultatyvumu pirmajį. Žiūrovai išvydo 19 įvarčių, pirmąjį atliktą „hatrick‘ą“ bei atkaklias ir permainingas dvikovas. Pergalių atkarpą pratęsė tik Kazlų Rūdos „Šilas“ ir Kauno „Stumbras“.

Įvarčių lietūs Tauragėje, Kėdainiuose ir Panevėžyje

Staigmeną pateikė Kauno „Stumbras“, išvykoje įveikęs rezultatu 3:0 įveikęs Tauragės „Taurą“. Pirmame ture tauragiškiai pademonstravo solidžią gynybą svečiuose prieš MRU, todėl šis kluptelėjimas namuose lieka mįsle. Dublį kauniečiams atliko Artūras Rimkevičius ir vieną įvartį pridėjo Audrius Račkus.

Pergalę 5:1 iškovojo Kėdainių „Nevėžis“, pirmajame kėlinyje palaužęs „Palangą“. Tris įvarčius pelnė Modestas Atmanavičius, po vieną pridėjo Marius Bezykornovas ir Evaldas Kugys. Antrajame kėlinyje žiūrovai išvydo kėdainiškio Augustino Montvydo spyrį į savo vartus.

Kazlų Rūdos komanda ir toliau džiugina savo sirgalius rezultatyviomis pergalėmis. Šįkart Panevėžyje buvo įveikta šeimininkė „Baltija“ rezultatu 4:0. Įvarčių autoriai - Mantas Samusiovas, Audrius Veikutis, Andrius Urbšys, Ramūnas Mačežinskas.

Atkaklios kovos Vilniuje ir Kaune

Penktadienį LFF stadione susirėmė pergalių nepatyrusios Vilniaus MRU ir Utenos „Utenis“. Pergalę šventė sostinės klubas 1:0. Justinas Baltrimavičius pasinaudojo varžovų klaida gynyboje ir nukreipė kamuolį į vartus. Antrajame kėlinyje svečiai turėjo kelis šansus rezultatą išlyginti, bet pritrūko tikslumo.Šeštadienį savo pirmąsias rungtynes sužaidė Jonavos „Lietava“. Jų varžovai buvo „Šilutė“, netikėtai iškovojusi pergalę pirmajame ture prieš „Lokomotyvą“. Kaune, NFA stadione vykusios rungtynės pasibaigė be įvarčių – 0:0.

Paskutinėse II turo rungtynėse Vilniaus „Žalgirietis“ po permainingos kovos 2:3 nusileido Radviliškio „Lokomotyvui“. Pirmasis pasižymėjo svečių žaidėjas Vaidas Viktoravičius, tačiau šeimininkai greitai atsakė dviem Tomo Misiūno ir Artur Skuratovič įvarčiais. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą Tomas Bielickas išlygino rezultatą. Lemiamą smūgį atliko Giedrius Barevičius.