Naujienos‎ > ‎

"Šilutės" futbolininkų fanų gretos didėja

Svajunas Cesnulis paskelbė 2012-08-02 02:18   [ atnaujinta 2013-08-26 07:14 ]
2012 rugpjūčio 2 10:23, www.silutiskis.lt
    Dar prieš metus, kai Šilutės miesto stadione žaisdavo Šilutės futbolo komanda "Šilutė", fanų būdavo vos daugiau nei futbolininkų aikštėje. Tačiau šiais metais varžybų metu tribūnose sirgaliai renkasi su būgnais ir marškinėliais ant kurių puikuojasi futbolininkų pavardės.
    Arnoldas, paklaustas kaip kilo mintis palaikyti Šilutės futbolo komandą "Šilutė", sako, kad myli savo miestą, visada ateidavo pažiūrėti futbolo varžybų, matė koks niūrus jų metu buvo stadionas, trūko jame dvasios ir nusprendė su draugais tapti aktyviais Šilutės futbolo sirgaliais.
    "Jaučiamės daug geriau, smagiau ir maloniau, kai jaučiame tokį palaikymą. Kiek pamenu, Šilutėje to dar nėra buvę. Mums tai reiškia labai daug" - kalbėjo futbolininkas Robertas Šmitas. Nepaslaptis, kad būtent apie R.Šmitą sukurta neviena skanduotė.
    Jau nuo pirmų žaidimo minučių prasideda būgnų garsai ir skanduotės, kurios labai aiškios, nesunkios. Kai kuriose skanduotėse minimas ir Pamario kraštas, Šyša.
    "Skanduotes kuriame bet kur ir bet kada. Leisdami laiką su draugais prisimename melodiją, šiai iš karto pritaikome žodžius, tinkančius mūsų palaikomai komandai. Keletas skanduočių gimė tiesiog rungtynių metu. Visos jos lengvos, todėl kartu tribūnose sėdintys žmonės turėtų jas lengvai įsiminti,"- pasakojo Laurynas.
    Kitas fanas Karolis sako, kad labiau palaiko krepšinį, bet yra tikras patriotas, todėl jam svarbu ir futbolą žaidžiantys šilutiškiai. Karolis minėjo, kad iki šiol nesulaukė tiek bendraminčių krepšinio varžybose, todėl džiaugiasi futbolo švente Šilutės stadione ir labai tikisi, kad jau šį sezoną, visi kartu persikels į Šilutės sporto mokyklos krepšinio salę, kur kurs nepakartojamą atmosferą Šilutės krepšininkams.

    Futbolo fanai kviečia prisidėti prie jų ir kviečia visus jau į šeštadienį 16:00 valandą vyksiančias varžybas Šilutės miesto stadione, kuriose susitiks Šilutės "Šilutė" susitiks su Vilniaus "Granito" komanda.Comments