Naujienos‎ > ‎

Šilutiškio trenerio sėkmė

Svajunas Cesnulis paskelbė 2015-06-22 08:41

2015-06-22 14:56:52, Romualdas Mažutis
Baltijos šalių U-19 rinktinių futbolo taurės turnyro čempionė Lietuvos ekipa su savo treneriais Svajūnu Česnuliu ir Dariu Butkumi (antroje eilėje pirmi iš kairės).

Lietuvos futbolo federacijos 19-mečių rinktinė Estijoje, Vyru mieste laimėjo keturių Baltijos šalių taurės turnyrą. Vienas iš rinktinės trenerių – šilutiškis Svajūnas Česnulis. Į rinktinę įtraukti šilutiškiai Arvydas Miklovis (treneris Bronius Mackevičius) ir Linas Mėgelaitis (treneris S.Česnulis) šį kartą negalėjo padėti komandai: abu gydosi traumas.

Turnyre dalyvavo Estijos, Suomijos, Latvijos ir Lietuvos devyniolikamečių rinktinės (U-19). Lietuvaičių treneriai – Darius Butkus ir Svajūnas Česnulis. Įdomu tai, jog S.Česnulis 1991-aisiais, rugpjūtyje pats gynė Lietuvos jaunimo rinktinės garbę Baltijos šalių futbolo taurės turnyre. Tąkart lietuviai užėmė antrą vietą, o pamariškis S.Česnulis buvo pripažintas geriausiu rinktinės futbolininku. Dabar jis kartu su kolega pasižymėjo trenerio vaidmenyje.

Pirmose rungtynėse Lietuvos rinktinė nugalėjo Estijos bendraamžius – 2:1, antrose įveikė latvius – 1:0. Lemiamą susitikimą su Suomijos komanda lietuviai baigė taikiai – 1:1. Šis rezultatas labiau tenkino lietuvaičius, kurie, surinkę 7 taškus, tapo Baltijos šalių futbolo taurės laimėtojais. Antra liko Suomijos rinktinė – 5 tšk., trečia – Estijos – 3 tšk., ketvirta – Latvijos komanda. Latvių taškų kraitis kukliausias – 1 tšk. VšĮ „Šilutės sportas“ futbolo treneris Svajūnas Česnulis, tapęs Lietuvos vaikinų futbolo rinktinės vienu iš vedlių, Lietuvos futbolo federacijos vadovų nenuvylė. Beje, buvęs Šilutės futbolo auklėtinis Vilius Giedraitis, šiandien atstovaujantis Šiaulių futbolo akademiją, tapo Lietuvos jaunimo komandų (17-19 m.) čempionu.