Naujienos‎ > ‎

Treneriai tobulina savo žinias

Svajunas Cesnulis paskelbė 2014-12-08 22:33

    Všį "Šilutės sportas" futbolo treneriai Svajūnas Česnulis,Marijus Jazbutis,Rimas Čeliauskas,B.Mackevičius, du pirmadienius iš eilės tobulina savo žinias dalyvaudami seminare Kauno NFA.

Lietuvos futbolo federacija (LFF) pradėjo vykdyti seminarų ciklą skirtą vaikų ir jaunių futbolo treneriams. Pirmasis šio ciklo seminaras vykęs gruodžio 1 dieną susilaukė itin didelio susidomėjimo – žinių sėmesi daugiau nei 100 trenerių iš įvairių Lietuvos regionų.

Seminaruose savo įžvalgomis apie šiuolaikinį požiūrį į futbolininkų rengimo aspektus pasidalijo Lietuvos sporto universiteto (LSU) lektorius profesorius Aleksas Stanislovaitis.
“Džiaugiuosi matydamas tokią gausią publiką ir džiugiu, jog galėjau apie naujausias technologijos, proceso valdymą ir fizinių gebėjimų ugdymą pasidalinti su vaikų ir jaunimo futbolo treneriais. Juk treneriams nuolat reikia išklausyti įvairių sričių specialistus, atsirinkti kas tinka jo kasdieninėje veikloje ir tada viską pritaikyti.

Nuolat sakau, jog treneriai dažnai yra labai arti tikslo, bet jiems trūksta, kad kas juos pasuktų ar nukreiptų tinkama linkme. Tikiuosi, jog tokie seminarai jiems padės įgyvendinti užsibrėžtus tikslus“, – kalbėjo A. Stanislovaitis.

Dar du seminarai numatomi taip pat pirmadieniais.

Comments