Naujienos‎ > ‎

U-14 (2005m.g.) Regionų pirmenybės

Svajunas Cesnulis paskelbė 2018-05-05 23:20

Gegužės 5-ąją Panevėžio futbolo akademijos stadione pirmąkart rungtyniavo perspektyviausi 2005 m. gimimo (U-14) futbolininkai iš Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos regionų.

Žemaitijos regionui atstovavo ir VŠĮ „Šilutės sportas“ auklėtinis A.Trakšelis (tren.S.Česnulis ir B.Mackevičius)

       Lietuvos regionų pirmenybių rungtynes šeštadienį tiesiogiai buvo transliuojamos Jaunimo futbolo paskyroje „Facebook“ tinkle ir Lietuvos futbolo paskyroje „Youtube“ svetainėje, tad žaidėjų sirgaliai galėjo stebėti jų pasirodymą internetu. 

Pagrindiniai Regionų pirmenybių projekto tikslai yra Lietuvos jaunių rinktinių kandidatų peržiūra, trenerių įtraukimas į rinktinės kandidatų peržiūros procesą, jų diskusijos. Šį vasarį vykusios pirmenybės sulaukė 60 tūkstančių žiūrovų susidomėjimo.

 

„Rinktinių treneriams tai geriausia galimybė pamatyti visus žaidėjus vienoje vietoje. Vienas pagrindinių šio projekto tikslų – neprarasti talentų iš visų regionų. Sekantis žingsnis būtų išsiskyrusius žaidėjus pakviesti į rinktinių stovyklas ir toliau stebėti jų raidą“, – teigė vienas šių pirmenybių organizatorių Svajūnas Česnulis.

 Šios regionų pirmenybių varžybos išsiskyrė gausybe futbolo specialistų kurie atvyko stebėti jaunųjų futbolininkų žaidimą.

U-21 rinktinės treneriai C.Falch ir A.Skerla, U-19 A.Vingilys, U-17 S.Česnulis,

 NFA :  H.Grigas, G.Krasauskas,A.Surgautas

V. Urbonas,D.Butkus, V.Liubšys,T.Butrimas,D.Žindulis,G.Jazulėnas,A.Radeckas,

A.Dievinas,R.Čereška

 

Geriausiai įvertinti jaunuoliai buvo apdovanoti pirmenybių rėmėjo „WellTeen“ prizais – multivitaminų ir mineralų kompleksais.

 Aukštaitijos reg. Mantas Monkelis, Vykintas Augustas Karjakinas, Džiugas Čečkauskas.

Kauno reg. Kipras OlšauskasNidas Vosylius, Evaldas Kavalčiukas. 

Vilniaus reg. Simas Civilka, Artiom KocergaMotiejus Šamsonas

Žemaitijos reg. Ernestas GudelevičiusKarolis KukstaArnas Reuka.

 

Po rungtynių treneriai diskusijoje pažymėjo, jog auga perspektyvi karta, nudžiugino saugų pasirodymas su puolėjais. Sunerimti tenka dėl gynėjų grandies paruošimo.

Artimiausios Regionų pirmenybės numatytos birželio 10 dieną Klaipėdoje kuriose rungtyniaus vaikinai U-16(2003m.g.) 


Comments