Naujienos‎ > ‎

U-16 rinktinė sužaidė su metais vyresniais latviais

Svajunas Cesnulis paskelbė 2013-01-17 01:17
    
    U-16 rinktinė sužaidė pirmas savo rungtynes. Įdomu tai,kad rinktinei atstovavo ir du šilutiškiai Linas Mėgelaitis ir Arvydas Miklovis. Linas už visus savo kolegas jaunesnis vienais metais.

www.lff.lt

Lietuvos U-16 futbolo rinktinė (gimę 1997 m. ir jaunesni žaidėjai) trečiadienį Latvijoje pasitikrino jėgas su šios šalies U-17 komanda (gimę 1996 m.). Dvikovą rezultatu 3:0 laimėjo varžovai.


Naujai formuojama rinktinė sužaidė pirmąsias savo kontrolines rungtynes su tarptautiniu varžovu. Pasak rinktinės vyr. trenerio Dariaus Butkaus, ši dvikova buvo gera pamoka jaunimui.


„Šiose rungtynėse pamatėme ko mums trūksta, kur dar reikia padirbėti.  Žaidėme su metais vyresniais vaikinais, kurie ruošiasi dalyvauti netrukus startuosiančiame Minsko turnyre. Galbūt būtų buvę geriau save įvertinti žaidžiant su bendraamžiais, tačiau manau, jog vaikinai pasisėmė patirties ateičiai ir padarys išvadas iš šio susitikimo“, - LFF.lt teigė treneris.


Rygos olimpinio sporto centro manieže vykusiose rungtynėse lietuviai pirmieji pelnė įvartį, tačiau jis dėl nuošalės buvo neįskaitytas. Vėliau šeiminininkai sugebėjo pasižymėti, o antrajame kėlinyje pelnyti dar du įvarčius.


Rungtynių statistika

Latvija U-17 – Lietuva U-16 3:0 (1:0)
Teisėjas - Ģirts Sarma (Latvija)
Rygos Olimpinis sporto centro maniežas
Žiūrovų - 50

Lietuva U-16: Marius Adomonis, Mantas Kuneika, Dominykas Barauskas, Arvydas Miklovis, Martin Moroz, Ričardas Šveikauskas, Klaidas Janonis, Dominykas Donėla, Rimvydas Balčiūnas, Giedrius Tamulevičius, Aurimas Jurgelevičius. Po keitimo pasirodė: Lukas Jurgėlas, Tomas Jonyka, Titas Tomkevičius, Mantas Bialaglovas, Linas Mėgelaitis, Sigitas Olberkis, Mantas Jurgelevičius, Edvinas Baniulis, Markas Kardokas, Jonas Skinderis


Comments