Naujienos‎ > ‎

U-17 rinktinė garbingai pasipriešino ispanams

Svajunas Cesnulis paskelbė 2014-10-24 21:07

Lietuvos jaunių U-17 (gimę 1998 m. ir jaunesni) rinktinė pradėjo kovas 11-oje atrankos į Europos čempionatą grupėje. Pirmąja lietuvių varžove tapo galinga Ispanijos komanda, kuriai po atkaklios kovos buvo nusileista rezultatu 1:2 (1:1). Lietuvos rinktinėje ir du Všį "Šilutės sportas" auklėtiniai Linas Mėgelaitis ir Vilius Giedraitis {tren. S.Česnulis}. Po šilutiškio Lino Mėgelaičio pelnyto įvarčio Lietuvos rinktinė pirmavo 1-0.

Deivio Kančelskio auklėtiniai pirmieji pelnė įvartį. Po Ernesto Stočkūno perdavimo, 6 minutę lietuvaičius į priekį išvedė Linas Mėgelaitis, tačiau netrukus Chosė Martinezas išlygino rezultatą.Ispanų gretose daugiausia nemalonumų Milvydui Tupikui kėlė Carlesas Perezas ir Danielis Villanueva, tačiau jų pavojingus smūgius Lietuvos rinktinės vartininkas atrėmė.Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo ispanai ir jų pastangos atsipirko 50 minutę, kai pasižymėjo kaei atspitonas Karlesas Alenja. Nepaisant atliktų sudėties keitimų, Lietuvos rinktinė nepajėgė atsitiesti ir išlyginti rezultato.Kitas lietuvių varžovas spalio 26 d. - atrankos turnyro šeimininkai slovakai, pirmose rungtynėse tik rungtynių pabaigoje rezultatu 1:0 palaužę Liuksemburgo rinktinės pasipriešinimą.

Rungtynių statistika

Ispanija U-17 - Lietuva U-17 2:1 (1:1)

Velky Bielio stadionas

Teisėjas - Orel Grinfeld (Izraelis)

Įvartis: 9 min. José Luis Zalazar Martínez, 50 min. Carles Aleña (Ispanija U-17);

6 min. Linas Mėgelaitis (Lietuva U-17)

Įspėtas: 76 min. Deividas Šešplaukis (Lietuva U-17)

Lietuvos U-17 rinktinė: Milvydas Tupikas, Aidas Gurskis, Rokas Lekiatas, Simonas Jurgilas, Nikita Peretiatko, Ernestas Stočkūnas (61 min. Deividas Šešplaukis), Edvinas Kloniūnas, Artiom Gončarenko (76 min. Donatas Konikas), Lukas Vaičiūnas (60 min. Eligijus Jankauskas), Linas Mėgelaitis, Julius Momkus.