Naujienos‎ > ‎

U-17 rinktinė nesunkiai įveikė Kinijos atstovus

Svajunas Cesnulis paskelbė 2015-01-23 07:13   [ atnaujinta 2015-01-23 07:18 ]

Lietuvos jaunių U-17 rinktinė (gimę 1998 m. ir jaunesni žaidėjai) nudžiugino sirgalius pirmąja pergale Minske vykstančiame „Development Cup" turnyre. Kovoje dėl 10-12 vietų buvo nugalėti kinai rezultatu 2:0.

Pirmajame kėlinyje nemaža dalis atakų vystyta dešiniuoju kraštu ir trūko tik finalinio perdavimo fazės. Artėjant pertraukai 31 minutę šilutiškis Vilius Giedraitis išvedė mūsiškius į priekį.

Kinai po pertraukos žaidė budriau gynyboje, o mūsiškiai perorientavo žaidimą kairiuoju aikštės kraštu. Būtent jame uždirbtas baudos smūgis lėmė rezultato kaitą 56 minutę - Simonas Jurgilas besileidžiantį kamuolį nukreipė į varžovų vartus.

Sausio 25 d., 11 valandą Lietuva sužais paskutines turnyro rungtynes su Irano rinktine. Pastaroji rytoj sužais su Kinija.