Naujienos‎ > ‎

U-17 rinktinė pralaimėjo Slovakijai

Svajunas Cesnulis paskelbė 2014-10-26 23:01

Lietuvos jaunių U-17 rinktinė (gimę 1998 m. ir jaunesni) patyrė antrąją nesėkmę atrankos į Europos čempionatą turnyre Slovakijoje. Po pirmųjų rungtynių su Ispanija, kurios pasibaigė varžovų naudai rezultatu 1:2, lietuvaičiai siekė pelnyti taškus dvikovoje su Slovakija.

Apylygėje kovoje rezultatą nulėmė spragos gynyboje, kuriomis slovakai pasinaudojo antrajame kėlinyje ir triumfavo rezultatu 2:0.

Rungtynių Seneco stadione pradžia pasižymėjo dideliu pražangų skaičiumi ir nekonstruktyviu žaidimu. Slovakai aktyviau pradėjo susitikimą ir vertė lietuvių gynėjus operatyviai blokuoti grėsmingus smūgius. Lietuviai savo progas sukūrė po atakų aikštės kraštuose, tačiau smūgiuoti link vartų pavyko tik Edvinui Kloniūnui, Nikitai Peretiatko ir Linui Mėgelaičiui.

Antrajame kėlinyje slovakai skaudžiai nubaudė už spragas gynyboje. 43 minutę Liubomiras Tupta po kontratakos išvedė slovakus į priekį. Padėtis Deivio Kančelskio auklėtiniams dar labiau susikomplikavo įpusėjus antrajam kėliniui, kai L. Tupta atliko dublį.

Netrukus varžovai galėjo dar labiau padidinti persvarą, tačiau Milvydas Tupikas atrėmė pasprukusio Kevino Kelės smūgį. Lietuvos rinktinės vartininkas darsyk pademonstravo fantastišką reakciją atremdamas Danielio Dubeco ir K. Kelės smūgius.

Mūsiškiai padidino apsukas puolime per paskutines rungtynių minutes - arčiausiai tikslo buvo Ernestas Stočkūnas, tačiau kamuolys kliudė vartų virpstą.

Paskutines rungtynes 11-oje atrankos grupėje Lietuvos U-17 rinktinė žais spalio 29 d. prieš bendraamžius iš Liuksemburgo didžiosios hercogystės.