Naujienos‎ > ‎

U-17 rinktinės antroji diena Minske – lygiosios su šeimininkais

Svajunas Cesnulis paskelbė 2014-02-25 22:17

Antrąją tarptautinio aštuonių komandų turnyro Minske dieną  Lietuvos U-17 (gimę 1998 m. ir jaunesni) rinktinė išsiskyrė taikiai rezultatu 2:2 su vietos “Minsk” jaunimo komanda.

Šiame mače šeimininkai pirmavo rezultatu 2:0, tačiau lietuviai antrajame kėlinyje, dėka Edgaro Kloniūno ir Donato Koniko įvarčių sugebėjo rezultatą išlyginti. Tiesa, pirmojo kėlinio pradžioje Linas Mėgelaitis nerealizavo 11 metrų baudinio.

Kitose grupės rungtynėse antrąją pergalę turnyre iškovojo „Krasnodar“ jaunimo komanda. Rusai rezultatu 1:0 palaužė „VIK“ ekipos iš Ukrainos pasipriešinimą. Pirmąją turnyro dieną „Krasnodar“ rezultatu 3:0 pranoko lietuvius.

B grupėje šeštą tašką į savo sąskaitą įsirašė Baltarusijos U-17 rinktinė minimaliu rezultatu 1:0 įveikusi Rygos „Skonto“ jaunimą, o lenkų klubas „Jagellonia“ 4:0 sutriuškino rusų „Avangard“.

Rungtynių statistika

Lietuva U-17 – “Minsk” 2:2 (0:2)

Įvarčiai: E.Kloniūnas, D.Konikas (Lietuva U-17)
L.Mėgelaitis – nerealizuotas 11 m.b. (Lietuva U-17)

Lietuvos U-17 rinktinės startinė sudėtis: Nerijus Tabokas, Domas Levišauskas, Edvinas Kloniūnas, Edgaras Kloniūnas, Nikita Peretiatko, Jokūbas Budrys, Aidas Gurskis, Deividas Šešplaukis, Eligijus Jankauskas {72min. V.Giedraitis}, Linas Mėgelaitis{kap.}, Julius Momkus.