Naujienos‎ > ‎

U-19 rinktinė antrose rungtynėse nusileido Rumunijai

Svajunas Cesnulis paskelbė 2013-10-12 23:08

Lietuvos U-19 (1995 m. gimimo ir jaunesni žaidėjai) jaunimo futbolo rinktinė antrose Europos čempionato atrankos pirmojo etapo rungtynėse minimalia persvara 0:1 nusileido bendraamžių komandai iš Rumunijos.

U-19 rinktinių reitingo 19 vietą užimantiems rumunams pergalę lėmė antrojo kėlinio pradžioje pelnytas įvartis. Po praleisto įvarčio lietuviai rungtyniavo itin aktyviai ir keletą progų pasižymėti turėjo Donatas Šėgžda ir Erikas Skripkinas.

„Kaip ir tikėjomės varžovas buvo labai stiprus. Mes kovojome, bet šiandien sėkmė buvo ne mūsų pusėje", - po rungtynių sakė U-19 rinktinės treneris Antanas Vingilys.

Pirmajame kėlinyje Lietuvos U-19 rinktinę nuo pavojingų rumunų išpuolių keletą kartų sėkmingai gelbėjo vartininkas Edvinas Gertmonas. Prieš pat pertrauką varžovų vartininką privertė padirbėti pirmajame mače su lenkais nerungtyniavęs Erikas Skripkinas.

Antrojo kėlinio pradžia lietuviams susiklostė nesėkmingai. 52 minutę įvartį į mūsiškius vartus pelnė Ionuț Vina, kuris spėjo pasižymėti ir mače su armėnais.

Po praleisto įvarčio lietuviai sugebėjo perimti iniciatyvą ir jau po trijų minučių rezultatą išlyginti galėjo E.Skripkinas, tačiau jo smūgį atrėmė priešininkų vartininkas.

Dar šansų įvartį pelnyti turėjo, aikštėje vietoj E.Skripkino pasirodęs, Donatas Šėgžda. Kartą jo smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų, o sykį rumunus išgelbėjo vartininkas.

Per likusį rungtynių laiką Rumunijos U-19 rinktinė apsigynė ir šventė pergalę.

Kitose grupės rungtynėse Armėnija 1:0 nugalėjo atrankos turnyro šeimininkus lenkys. Po dviejų dvikovų grupėje po keturis taškus turi rumunai ir armėnai, o Lenkija ir Lietuva po vieną. Paskutinėse rungtynėse antradienį Rumunija kovos su Lenkija, o lietuviai žais su armėnais.