Naujienos‎ > ‎

„Šilutės vandenys“ džiaugėsi „Usėnų Dėduko“ taure

Svajunas Cesnulis paskelbė 2018-10-16 22:39   [ atnaujinta 2018-11-07 01:40 ]

Šilutėsnaujienos.lt 2018-10-18d. AGNĖ SAKALIENĖ


    Šilutės stadione baigėsi tradicinis mažojo futbolo turnyras, skirtas sporto aistruoliui bei rėmėjui Petrui Rimkui (Dėdukui) atminti. Turnyre dalyvavo „Šilutės vandenys“, „Pamarys“, „Šilutės veteranas“ ir „Rusnė“, o išsiaiškinti turnyro nugalėtoją prireikė baudinių serijos. „Šilutės vandenų“ komandoje puikiai žaidė jų vartininkas A.Normantas bei futbolininkas A.Thales.

    Turnyrui visos komandos buvo nusiteikusios rimtai. Favorite buvo laikomi „Šilutės vandenys“ (vadovas V.Urbonas), kurie buvo nusiteikę kovoti iki galo ir pagaliau laimėti Usėnų Dėduko taurę bei čempionų titulą.  

    Bet „Pamarys“ (vadovas V.Dedurkevičius) nesiruošė lengvai pasiduoti ir užvirė rimta kova. Pasibaigus turnyro laikui rezultatas buvo 1:1. Vandens tiekėjų komandoje įvartį pelnė A.Thales, o „Pamario“ komandoje kamuolį į varžovų vartus pasiuntė M.Jazbutis. Tad išsiaiškinti kuri komanda iškovos taurę prireikė baudinių serijos.

    „Šilutės vandenų“ vartininkas, aukštaūgis A.Normantas atrėmė visus tris varžovų smūgius, o į pergalę išvedė taiklus A.Thales baudinys, kurio nepavyko atlaikyti „Pamario“ vartininkui. Tad turnyro taure jau ketvirtą kartą iš eilės džiaugėsi „Šilutės vandenys“. Trečia vieta atiteko „Šilutės veteranui“, (vadovas S.Malinauskas), o ketvirta - „Rusnei“ (vadovas T.Kolpertas).

    Išrinkti geriausi komandų žaidėjai: A.Thales („Šilutės vandenys“), M.Jazbutis („Pamarys“), R.Kostiuška („Šilutės veteranas“), A.Melenbergas („Rusnė“). Komandų vadovai taip pat neužmiršti, jiems padovanotos FK „Šilutė“ juostos, prizai teko ir kitoms komandoms. Sveikinimo žodį taręs savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas V.Pozingis paminėjo, kad pagaliau prasidėjo stadiono projektavimo darbai. Tikėkimės jie neužsitęs, ir greitai džiaugsimės atnaujintu stadionu. O kaip tai nutiks, „Šilutės vandenų“ vadovas V.Urbonas pažadėjo surengti žiūrovams ir sportininkams  rekonstruotame stadione didelę atrakciją!Comments