FK Šilutės veteranas

Adresas: Šilutės r., Barzdūnų k.
Prezidentas: Saulius Malinauskas
Tel. 8~685 82107
Klubo valdyba :  Arūnas Jagminas, Romualdas Taršauskas, Juozas Žiemys ir Artūras Skikas. Klubo finansininku perrinktas Rytis Kostiuška.

    Futbolo klubo „Šilutės veteranas“ nariai daugiau kaip penkiolika metų treniruojasi kartu ir dalyvauja įvairiuose turnyruose, tačiau klubo veikla oficialiai įregistruota 2008 metais. Šiuo metu klube yra 30 narių, iš kurių nemaža dalis anksčiau priklausė Šilutės „Pamario“ ir „Laisvės“ futbolo komandoms. „Šilutės veterano“ sportininkai yra nuo 34 iki 74 metų, kuriuos jungia aistra futbolui.
    Klubas dalyvauja Lietuvos veteranų futbolo čempionate, įvairiuose turnyruose Lietuvoje bei užsienyje, Šilutės rajono mažojo futbolo ir salės futbolo čempionatuose, iš kurių parsiveža nugalėtojų taurių, apdovanojimų bei kitų prizų.
    Kasmet rudenį „Šilutės veteranas“ organizuoja futbolo turnyrą, skirtą Lietuvos olimpinės futbolo rinktinės nariui, šilutiškiui Leonui Chomičiui atminti.
    Klubo nariai ištisus metus kiekvieną sekmadienį organizuoja „Sekmadieninės lygos“ varžybas, nepaisydami oro sąlygų. „Varžybos vyks bet kokiu oru“ – tokiu šūkiu vadovaujasi klubo nariai.Entuziastus suvienijo FK “Šilutės veteranas”

 

Daugiau kaip 30 rajono futbolo entuziastų - verslininkų, mokytojų, medikų, Tarybos narių - jau daug metų lieja prakaitą intensyviose treniruotėse stadiono atsarginėje aikštėje. Treniruotės vyksta kiekvieną sekmadienį, žiemą ir vasarą, bet kokiu oru. Susibūrę į klubą “Šilutės veteranas” jo prezidento Sauliaus Malinausko vadovaujami futbolininkai dalyvauja ir šalies senjorų varžybose.

Dauguma veteranų - Jurijus Užkuraitis, Romas Šveikauskas, Artūras Rimkus, Robertas Švedas, Rapolas Degutis žaidė Šilutės “Pamario”, “Drobės”, “Laisvės” komandose, rajono garbę gynė šalies B grupės ir “Nemuno” draugijos pirmenybėse. Artūras Skikas yra žaidęs Lietuvos gydytojų rinktinėje, Valerijus Jefimovas ir Saulius Malinauskas žaidė Vilniaus “Panerio”, Juozas Žiemys - Ukmergės “Vienybės”, Aleksandras Pancerovas - Kauno “Atleto”, Romualdas Taršauskas - Šiaulių “Tauro”, Saulius Žąsinas - Kauno “Pilėnų”, o Marijus Jazbutis - Lietuvos jaunių rinktinėje.Svajūnas Česnulis Lietuvos jaunučių,jaunių,jaunimo rinktinių kapitonas,baigė Panevėžio sporto mokykla, rungtyniavo Panevėžio “Ekrano”, Kauno “Atleto” ir net 3 Vokietijos klubuose, o grįžęs į Šilutę sėkmingai žaidė ir vadovauja mūsų “Šilutės” ekipai.Jaunesni entuziastai - Romas Šilinskas, Nerijus Šeputis, Aurelijus Sūdžius, Vitalijus Mockus pirmuosius žingsnius žengė Žemaičių Naumiesčio “Šelmens” ekipoje, “Pamaryje”, “Drobėje”, “Laisvėje”. O Vaidotas Pielikis, Robertas Sūdžius,Augis Kolpertas, Nerijus Eglynas, Vladimiras Čiumakovas, Gediminas Paulikas,Anatolijus Strelnikovas,Linas Gedvila,Arūnas Jagminas, Algirdas Bajoras, Aleksas Jonaitis - FK “Laisvė”.Neliko nuošalyje ir futbolo entuziastai Rytis Kostiuška ir Aleksandras Stančiauskas, dziudo treneris Rimvydas Lukošius, mokytojai Algirdas Gečas ir Vytas Kirjanovas.

Papildomi puslapiai (2): Foto galerija Veteranų turnyrai